10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 LIFE TIME Μουσική, μόδα, ταξίδια σε τόπους μαγικούς. Με την Νάνσυ Σογοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
07.45 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
08.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
09.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
10.00 ΣΙΝΕΑΚ
11.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.00 ΝΕΑΝΙΚΟ ΤΗΛΕΠΑΙΧΝΙΔΙ «Ντρίνστοπ»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νικητής»
15.30 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ «Αντιπεθερινή»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)
17.45 ΠΕΣ ΤΟ Μ' ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ Σειρά
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ρόδο της Αγριας Δύσης»
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.30 ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΤΕΧΝΗΣ
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τον έρωτα»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νούκι»
02.40 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ (Ε)
11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
12.00 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ (Ε)
12.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες του Σέρλοκ Χολμς»
17.15 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.15 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίκτυο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναίκες στα πρόθυρα νευρικής κρίσης»
08.01 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΕΡΜΙΤΑΖ
08.30 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
09.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΗ ΔΙΑΘΗΚΗ
10.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
12.00 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 Ε-LIFE (Ε)
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.30 DESIGN X-treme
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 ΟΙ ΕΞΕΥΡΕΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
21.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θλιμμένη ζωή»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΒΟΛΤΡΟΝ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ Σειρά
12.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ Σειρά
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
15.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εφοπλιστίνα»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό αστέρι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γοητεία της απιστίας»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμβόλαιο θανάτου»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιρανό ντε Μπερζεράκ»
05.45 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
06.00 TALK SHOW
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταπεινός και καταφρονεμένος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Νικίτα»
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν και μπουζούκι»
18.00 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ Σειρά
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
23.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
03.00 PACIFIC BLUE Σειρά
04.00 TWIST (E)
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
08.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΙΤΕΡ ΠΑΝ Παιδική σειρά
08.30 ΤΟΜΑΤΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
09.00 Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΝΕΙΛΟΥ
09.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΟΝΕΙΡΟΧΩΡΑ
10.00 WOOF
10.30 THUNDERSTONES
11.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΤΟΥΡΜΠΟ
13.00 ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ...
16.00 ΑΠΟ-ΔΡΑΣΕΙΣ
17.00 VIEW MASTER Ενημερωτική εκπομπή
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ: ΧΑΝΙΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του λούνα παρκ»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος της σιωπής»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Animals»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε) Σειρά
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε) Σειρά
09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Nτάριλ: Ο δραπέτης του μέλλοντος»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
15.15 TRACTION
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά χρόνια γάμου»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιστορία του Τζέρι Σέργουντ: Η δικαίωση μιας μητέρας»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα δίχτυα του υποκόσμου»
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.40 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
06.55 ΑΚΣΙΟΝ ΜΑΝ
07.30 ΠΟΚΕΜΟΝ
08.05 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.45 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
09.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
09.50 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
10.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
10.55 ΜΠΑΜΠΑΡ
11.35 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
11.50 ΕΞ-ΜΕΝ
12.25 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
12.35 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
13.10 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ
17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του καρχαρία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άσπρο γεράκι»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ Ποπάι Ντόιλ»
04.15 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά