«902»
11.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
14.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
19.45 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς από τον Στράτο Φωτεινέλη
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.30 MEDITERRANEO (E)
07.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ
10.30 ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
10.45 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
11.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
12.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
13.15 ΒΑΛΚΑΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αντάρτης του βάλτου»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001
18.45 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ
20.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΑΧΑΡΑΣ
22.00 ΡΙΜΕΪΚ
23.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 2001
01.30 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
03.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
09.01 ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκατό χιλιάδες λίρες»
16.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17.30 ART NET
18.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΕΥΡΩ
20.15 ΚΟΣΜΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορίες του καλοκαιριού»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΙ ΟΠΛΑΡΧΗΓΟΙ ΤΟΥ '21
11.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Πανελλήνιος Γ.Σ. - Ιωνικός Gratsias»
17.00 WOMAN
17.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 DESIGN FOREVER
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ
22.00 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
22.30 ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΣΤΟ 1821
23.30 ΕΙΔΗ/P>
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 EXTREME DINOSAURS
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΒΟΛΤΡΟΝ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Φανούρης και το σόι του»
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 3
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 HOME CINEMA
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Καζανόβας»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.30 ΜΠΑΜ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαντασμένος»
23.15 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυτοκρατορία του ήλιου»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σέρλοκ Χολμς και το μυστήριο του ιπποδρόμου»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.15 ΧΑΛΙ END (E)
06.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ (Ε)
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λαφίνα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ναπολέων ο τρομερός»
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντώ Μαυρογένους»
18.15 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΒΙΒΛΟΣ: ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΣΟΛΟΜΩΝΤΑΣ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
03.00 PACIFIC BLUE
04.00 ΙΝΤΡΙΓΚΑ (Ε)
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
10.30 THUNDERSTONES
11.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 STATUS QUO
13.00 ΠΕΡΙ ΟΥΣΙΑΣ & ΑΠ-ΟΥΣΙΑΣ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 6 1
15.45 HACKERS - BEST OFF
16.30 IN STYLE
17.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Παχυσαρκία η σύγχρονη απειλή»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ «Γιάννενα»
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρ-Φροσύνη κι ο Αλή Πασάς», («Στην λίμνη των στεναγμών»)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ
22.30 90' ΚΑΙ... ΚΑΤΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ατίθασο κορίτσι»
08.30 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)
09.30 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ
11.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος μεγάλος ήρωας»
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παπαφλέσσας»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντρέ, μια αληθινή ιστορία»
23.15 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάμπουργκερ»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ(Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.55 ΑΞΙΟΝ ΜΑΝ
07.30 ΠΟΚΕΜΟΝ
08.05 ΑΡΘΟΥΡ
08.45 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
09.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.55 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
09.50 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
10.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
10.55 ΜΠΑΜΠΑΡ
11.35 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
11.50 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ
12.25 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
12.35 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
13.10 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
13.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ
17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ
22.00 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
22.45 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράξενες μέρες»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξιδιάρης δράκος»
04.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
05.30 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ