08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ Οι καλύτερες φάσεις, γκολ των αθλητικών γεγονότων του Σαββατοκύριακου
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (Συνέχεια)
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΖ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ 5Χ5
18.10 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.30 ΡΙΜΕΪΚ
20.40 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Στρατής παραστράτησε»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σταυροδρόμι»
01.00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ (Ε)
01.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
02.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
04.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
5.30 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας», «Διαβάζοντας» και «Υμίν το κάλλος»
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ «Αρχαιολογικά ευρήματα στο Δίον»
10.30 ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Καστοριά»
11.01 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
12.01 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ, ΓΙΑΤΙ;
14.00 ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ «Ο Ρόμπιν Γουίλιαμς με τα δελφίνια»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ (Ε)
20.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΗΣ ΕΡΤ
24.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ «Γκιλ Εβανς»
08.01 EK ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ (Ε) «Ονειρα κι ονειροκρίτες»
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ
10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 DESIGN X-treme (Ε)
21.00 ΧΑΠΙ ΝΤΕΪ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστάθμητος παράγοντας»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
22.00 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 9η ΕΝΤΟΛΗ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εύθυμος πειρατής»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη σελίδα»
05.30 ΧΑΛΙ END(Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
11.15 ΚΑΝΤΕΛΑ
11.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μιχαλιός του 14ου Συντάγματος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.15 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.15 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα και τιμωρία»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αγκίστρι»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο στίβο της ζωής»
03.15 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
04.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 HACKERS
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΣΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα 201 καναρίνια»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στην κόλαση»
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 HACKERS
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ (Ε)
16.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ
21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ
22.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ
23.20 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02.00 ΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.50 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.10 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.25 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.35 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
08.45 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο καταφύγιο των παρανόμων»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφήνοντας το Λας Βέγκας»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Στελθ Φάιτερ»
03.00 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ
04.00 ΟΙ ΑΛΧΗΜΙΣΤΕΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ