08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα»
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μόγλης» Β' μέρος
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Σέριφος», «Αντίπαρος»
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Το ταξίδι των γεύσεων, Τόνι Καβαλιέρος»
12.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Χαλκουργείο»
12.45 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Παραδοσιακή μουσική της Ηπειρου - Λαλητάδες»
17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Μπαχαρικά, εταιρεία Αρκευθος»
17.55 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Ηλίας Κατσούλης» Μέρος Α'
18.40 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Αλκης Ξανθάκης» 5ο Μέρος
20.50 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 Ξένη σειρά
22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ Ξένη σειρά
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε) «Παραδοσιακή μουσική της Ηπείρου - Λαλητάδες»
01.10 Ο ΔΡΟΜΟΣ Ξένη σειρά (Ε)
02.10 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.10 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ J-23 Ξένη σειρά (Ε)
04.10 ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ Ξένη σειρά
05.10 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) «Ηλίας Κατσούλης» Μέρος Α'
05.40 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε) «Χαλκουργείο»
06.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε) «Σέριφος», «Αντίπαρος»
07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Μόγλης» Β' μέρος
06.30 ΚΙΒΩΤΟΣ.GR (Ε)
07.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
09.00 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
10.00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ (Ε) «Ο μαχαιροποιός»
10.30 ΒΟΤΑΝΑ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ (Ε)
11.00 ΟΛΗ Η ΔΟΞΑ, ΟΛΗ Η ΧΑΡΗ (Ε) Σειρά
12.00 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέκα μέρες στο Παρίσι»
14.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
15.00 Η ΜΠΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
15.30 LITLE ROBOTS (Ε)
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ
16.30 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ (Ε)
17.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ «Αιθιοπία»
18.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
19.00 ΣΚΙΕΣ ΣΤΟ ΦΩΣ (Ε)
20.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε) «Κυνήγι μαγισσών στην Τανζανία»
21.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είμαι ο έρωτας» Α' τηλεοπτική προβολή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΗΜΕΙΟ ART
01.30 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ (Ε)
17.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής
23.00 NETWeek
00.45 CHAMPIONS ΝΕΤ Αθλητική εκπομπή
07.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
08.00 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ (Ε)
09.00 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)
09.30 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ - ΠΡΟΣΩΠΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ RICK STEVE
14.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
16.50 ΔΕΣ ΘΕΣΣ... Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
17.30 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ (Ε)
19.00 ΣΧΕΔΙΟ (Ε)
19.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έξυπνο πουλί»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ANIMATED... ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ «Εμπεδοκλής»
23.30 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
24.00 1929
01.00 Ο ΣΤΙΒ ΤΖΟΜΠΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.30 ΣΧΕΔΙΟ (Ε)
07.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (Ε)
06.00 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
12.00 SUPER GAME
12.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 SUPER GAME
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΒΑΛΣ ΜΕ 12 ΘΕΟΥΣ Σειρά
17.50 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κώτσος και οι εξωγήινοι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ
22.15 SON Δραματική σειρά
23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
00.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ
01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
06.50 FRAZIER
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 GO TO DANCE
09.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
10.15 STARS SYSTEM (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ 3»
22.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά
23.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.00 JUDGING AMY
04.50 CSI, ΝΥ
05.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΑΠΩΝ (Ε)
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ Σειρά
17.30 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
17.50 SINGLES (Ε) Σειρά
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 FARMAGUL Δραματική σειρά
22.30 MASTERCHEF
24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στο κολέγιο»
03.45 BERLIN BREAK
04.45 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.10 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
10.20 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
11.20 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΜ Live
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE CLOSER Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «300»
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: L.A.
01.30 FRINGE Σειρά επιστημονική φαντασία
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω από τα παρασκήνια»