08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ Δεκαπενθήμερο τηλεοπτικό περιοδικό ποικίλης ύλης
19.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους των σελίδων παλιών &νέων εκδόσεων, με τον Θ. Παπαρήγα
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ, με καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.15 Ω ΦΙΛΤΑΤΗ ΠΑΤΡΙΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
12.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΟΥΕΦΑ
12.30 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτωλά χέρια»
20.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ - ΟΥΕΦΑ, Μπάγερν - Λίβερπουλ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.15 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μετανοών»
02.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.15 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
10.00 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ
10.30 ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΥΣΗ
11.01 ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΜΙΑ ΠΟΛΗ
11.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
12.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
16.30 ΞΕΝΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ
17.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.10 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΥΛΗΣ
19.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
20.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΜΕΡΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 Η ΜΟΔΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
08.01 ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
08.30 ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
09.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
10.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
11.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ
13.30 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
14.00 Η ΡΩΜΑΪΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ
14.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΩΝ
16.00 ΠΑΣΙΦΙΚΑ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ
16.30 EUROMUSICA
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ
20.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονομα: Κάρμεν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.00 ΤΑ ΜΠΑΚΟΥΡΙΑ (Ε)
11.45 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΝ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 IAAF GOLDEN LEAGUE 2001 Διεθνείς αγώνες στίβου
01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του καμπαρέ»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
05.45 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΥ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
11.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
12.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
17.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.30 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
23.00 L.Α. HEAT (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μάτια του κ. Φροστ»
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)
05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην πρώτη γραμμή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
09.45 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)
10.30 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
11.45 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΛΑΒ ΣΤΟΡΙ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.40 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
22.20 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
23.20 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέμεσις 3»
04.00 ΤΗΛΑΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 FASHION TV (E)
06.30 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
09.20 ΜΠΑΜΠΑΡ
10.00 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
10.20 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
11.00 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.45 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ
11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.05 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι της μεγάλης περιπέτειας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καλύτερο πορνείο στο Τέξας»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραμόνα»
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ