08.00 EN... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο. Με την Αννα Μπαλλή
19.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στιγμές ελληνικής και ξένης μουσικής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος
23.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 Ο ΘΕΙΟΣ ΜΑΣ Ο ΜΙΜΗΣ
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά μας οι άγγελοι»
19.30 14οι ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 14οι ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 14οι ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Διάφορα σπορ
00.30 14οι ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Αθλητική εκπομπή
01.00 14οι ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Βόλεϊ
02.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
05.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
09.15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ
10.00 ΑΡΜΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΗ Β. ΕΛΛΑΔΑ «Αγιον Ορος»
10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ
11.01 ΠΟΛΥΤΙΜΟΙ ΛΙΘΟΙ
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
12.01 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝ ΠΛΩ
14.00 Ο ΦΥΣΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΥΘΟΥ
16.30 ΙΣΟΡΟΠΩΝΤΑΣ ΣΤΙΣ ΡΑΓΕΣ
17.00 ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
17.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ... ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΔΟΜΗΝΙΚΟΣ ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.10 ΜΙΑ ΣΗΜΑΙΑ - ΓΙΑΤΙ;
19.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ «Εκουαδόρ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένοι ορίζοντες»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000 (Ε)
08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ
08.30 ΤΖΑΜΑΪΚΑ
09.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
10.00 Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ
11.00 Η ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
11.30 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ
12.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΛΩΡΑΙΝΗΣ
12.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
13.00 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
13.30 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
14.30 ΤΑ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Χάντμπολ
22.00 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Βόλεϊ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια ράτσα»
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Βόλεϊ (Ε)
06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
11.00 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.45 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 BIG BROTHER
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αξέχαστες μέρες»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.20 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
02.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατακτα αγόρια»
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.10 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
05.10 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΥ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
12.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΡΟΔΩΝ (Ε)
16.10 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
17.40 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.40 LIFE STYLE NEWS
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
23.00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΝΙΚΙΤΑ
01.15 L.A.HEAT
02.30 DEEP IN THE CITY (E)
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΚΑΝΤΕΛΑ (Ε)
05.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
07.00 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
09.00 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
16.30 IN STYLE (Ε)
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 ΧΑΚΕΡΣ (E)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
10.40 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
11.10 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 C'EST LA VIE (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
21.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΖΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 FASHION TV
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.05 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλογισμένες σχέσεις»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωτιά και ατσάλι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αποστολή»
03.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΠΟΛΗ
03.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΝΑΣ ΜΠΡΙΤΖΕΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ