Από «ακτινογραφία» πέρασε και χτες, για δεύτερη μέρα, τη «17 Νοέμβρη» ο μεταμεληθείς και λαλίστατος Π. Τσελέντης, ο οποίος απάντησε σε όλες σχεδόν τις ερωτήσεις που του υπέβαλαν η έδρα και οι συνήγοροι πολιτικής αγωγής, ενώ τα λεγόμενά του προκάλεσαν και πάλι ποικίλες αντιδράσεις. Και χτες με όσα κατέθεσε επιβάρυνε ακόμη πιο πολύ τη θέση του Α. Γιωτόπουλου, ενώ για τα άλλα φερόμενα ως ιστορικά στελέχη της οργάνωσης Γ. Σερίφη και Θ. Ψαραδέλλη δήλωσε ότι δεν άκουσε τίποτα. Αντίθετα, για τον τέταρτο φερόμενο της «παλαιάς παρέας», Ν. Παπαναστασίου, είπε ότι τον συνάντησε κάποια φορά. Αναφερόμενος, όμως, στους λόγους αποχώρησής του από την οργάνωση το 1988, το αιτιολόγησε ότι έβλεπε που δεν...