Συνδικαλιστές του ΠΑΜΕ δείχνουν την ταυτότητα του ασφαλίτη (δεξιά) λίγο μετά την αποκάλυψή του
ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Αίσχος! Με παρουσία του «συνδικαλιστικού» της Ασφάλειας ξεκίνησαν οι εργασίες
Εναν ασφαλίτη σε διατεταγμένη υπηρεσία, που παρακολουθούσε το συνέδριο του Εργατικού Κέντρου Θεσσαλονίκης, ξεσκέπασαν εκπρόσωποι των ταξικών σωματείων.
Επιασε τόπο το αίτημα της πλειοψηφίας της ΓΣΕΕ στην υπουργό, Ολγα Γεροβασίλη, να στέλνει τα ΜΑΤ και το «συνδικαλιστικό» της Ασφάλειας στα συνέδρια Εργατικών Κέντρων και στις άλλες διαδικασίες των συνδικαλιστικών οργανώσεων.