09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 SUPER TUNING LIVE (Ε) Ο Στράτος Φωτεινέλης και ο Κώστας Πατσουρέας συζητούν με τον Φίλιππο Παπαφιλίππου, έναν από τους μεγαλύτερους πρωταγωνιστές των αγώνων ΝΤΡΑΞΤΕΡ. Μιλούν για το 2ο αγώνα ΝΤΡΑΞΤΕΡ που έγινε στις Σέρρες
23.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Φιλοξενούμενοι της εκπομπής οι Γιώργος Λιάνης, βουλευτής του ΠΑΣΟΚ, Σπύρος Χαλβατζής, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, για την πορεία των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
07.50 CHAPI CHAPEAU
08.00 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
09.30 ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
10.30 ΣΜΥΡΝΗ, ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ
11.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
12.45 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ART ATTACK
15.15 MY ANIMAL AND ME
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαβυλωνία»
19.15 ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΕΣ: ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ, ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.30 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΣΑΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΙΑ (Συνέχεια)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός καμικάζι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΣΑΚΑ ΖΟΥΛΟΥ (Ε)
00.30 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
01.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ (Ε)
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
10.30 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ
11.01 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
11.30 ΓΙΑΤΡΟΙ, ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΟΡΑΜΑΤΙΣΤΕΣ
12.01 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ
20.00 ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τροτέζα και οι διαρρήκτες»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΤΑ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
08.01 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ
08.30 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ
09.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
09.30 ΤΟ ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
10.00 ΟΙ ΤΕΧΝΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
10.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
11.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ
12.00 E-LIFE «Ψηφιακός κόσμος»
12.30 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
13.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
14.30 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ, ΗΡΩΕΣ Ή ΠΡΟΔΟΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΓΑΙΑ ΦΕΣΤΙΒΑΛ 1998
16.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
17.00 ΥΓΕΙΑ
18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
20.00 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΙΕΡΟ ΙΝΔΙΑΝΙΚΟ ΠΝΕΥΜΑ
01.30 HANDMADE
06.00 MOBILE FUN
06.20 MADISON
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
10.45 Η ΣΕΙΡΗΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ (Ε)
11.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
12.30 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΑΝΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.45 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
22.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ SEFERLY HILLS (E)
23.45 X-FILES
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 X-FILES
01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.00 ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΣΑ (Ε)
03.00 MOBILE FUN
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εγκληματίας»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
11.00 ΤΡΕΙΣ ΧΗΡΕΣ (E)
12.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
12.45 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ουρανοκατέβατος»
18.15 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
22.15 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία έλξη»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 THIRD WATCH
02.30 I.D. (Ε)
03.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 Απ... ΑΡΕΤΗ... τως με ΤΟΛΜΗ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ, Σ' ΑΓΑΠΩ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος άντρας»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Ο ΚΛΕΦΤΗΣ
22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεμμένη αθωότητα»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωκεανός ονείρων»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι της ζωής»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
06.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
10.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
11.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
12.30 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
15.45 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
16.45 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
19.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Boomerang»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος ιός»
02.30 BAR (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζώνη του σκότους»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λιγουράκο, αγάπη μου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 BEST SELLER
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΜΠΙΑΝΚΑ, ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.30 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
18.30 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε)
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές για μια νύχτα»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα τα μεσάνυχτα»
02.30 ΟΖ
03.30 ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΚΑΙ ΦΤΩΧΟΙ
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ