15.30 ΜΠΟΛΕΚ & ΛΟΛΕΚ
15.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ - ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
17.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... από το 28ο Φεστιβάλ ΚΝΕ - «Οδηγητή»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002 (Ε) Μια εκπομπή για τις δημοτικές και νομαρχιακές εκλογές του Οκτώβρη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
22.00 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Θα μεταδοθεί η εκδήλωση παρουσίασης του Α΄ τόμου του βιβλίου «Μακρόνησος - Ιστορικός τόπος». Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες από τον Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
12.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαρμπα Γιάννης κανατάς»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
17.15 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε)
18.15 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
19.15 ΜΠΑΛΖΑΚ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.15 ΜΠΑΛΖΑΚ (Συνέχεια)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δραπέτης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Η πόλη της ελπίδας»
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 MEDITERRANEO
09.00 Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΓΚΛΕΝ ΓΚΟΥΛΝΤ
10.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΕΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ
17.00 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
19.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκλογή του Χόμπσον»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
23.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 Β΄ ΕΞΩΣΤΗΣ «Η ζωή είναι ένα τραγούδι»
08.01 ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Ο ελεύθερος σκοπευτής» του Καρλ Μαρία φον Βέμπερ
12.30 ΚΡΙΣΤΟΦ ΚΙΣΛΟΦΣΚΙ: ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ...
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
16.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΧΑΝΤΜΠΟΛ
17.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
18.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο ο Λεμονάδας»
23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Συνέχεια)
01.00 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.30 ΤΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΜΠΑΤΜΑΝ ΚΑΙ ΡΟΜΠΙΝ
11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.30 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
11.55 SUPER GAME
12.00 CHEEK TO CHEEK (E)
12.40 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Αγγιγμα ψυχής»
16.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
17.00 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλοτσοσκούφι»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοντέρνα Σταχτοπούτα»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
03.40 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι νάνοι του Φαρ Ουέστ»
06.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ALPHA KIDS
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σοφερίνες»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικός μου γίγαντας»
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αμαξάκι»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
22.45 ΓΚΟΛ! Αθλητική εκπομπή
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
14.15 ΣΤΡΟΥΜΦ
14.30 Η ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΝΗΣΟΣ
15.00 TOGETHER
15.30 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
16.30 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
23.00 SEX & THE CITY (Ε)
23.30 MR. BEAN
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πεταλούδες της νύχτας»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σκοτεινή πλευρά»
04.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
04.45 ALTER CLIPS
06.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς της γκάφας»
07.30 ΠΑΤΗΡ, ΥΙΟΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ (Ε)
08.00 ACTION MAN
08.30 ΠΙ ΜΠΙ ΚΑΙ ΤΖΕΪ ΟΤΕΡ
09.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
09.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
10.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
11.00 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
12.00 ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ
13.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καράτε Κιντ»
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία των Αθηνών»
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή παγίδα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκρηξη αδρεναλίνης»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτή έρημος»
03.30 BAR (E)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
06.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
06.45 ΣΟΥΣΑΜΙ ΑΝΟΙΞΕ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.20 ΠΟΚΕΜΟΝ - Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ
12.40 ΤΟΥΝΣΙΛΒΑΝΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ
14.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
15.30 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
16.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκρέμλινς»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δόλωμα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόμποκοπ, η εκδίκηση»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική αδελφότητα»
03.30 ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΤΟΥ ΣΙΚΑΓΟ
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ