08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.15 ΜΙΚΡΟ-ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Θανάσης Μπαλοδήμας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Βασίλη Λουλέ. Θα μεταδοθούν αποσπάσματα από την ταινία του «Ενας λαμπρός ήλιος»
17.00... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας, που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό
17.30 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002 Μια εκπομπή για τις δημοτικές και νομαρχιακές εκλογές του Οκτώβρη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ - αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002 Μια εκπομπή για τις δημοτικές και νομαρχιακές εκλογές του Οκτώβρη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Ευσταθίου
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συντροφιά με θέατρο, μουσική, χορό, βιβλίο...
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
07.50 CHAPI CHAPEAU
08.00 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
09.30 ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
10.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ
11.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
12.45 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ART ATTACK
15.15 ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΣΚΙΠΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνοικία το όνειρο»
19.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίνι και Μόσκοβιτς»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ (Ε)
00.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
01.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΙΝ ΠΙΚΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ
10.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΖΩΓΡΑΦΟΙ «Γιώργος Γουναρόπουλος»
11.01 ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ
11.30 ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ
12.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Βόρεια Ιταλία»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ «Βιέννη και Τεργέστη»
23.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.01 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
08.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ «Νομός Χαλκιδικής»
09.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
11.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)
12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
12.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
13.30 ΡΟΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 ΙΝΔΙΑ, ΤΩΝ ΘΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΟΙ ΑΥΡΑ ΤΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ
18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
22.30 Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρόσκληση σε ληστεία»
06.00 MOBILE FUN
06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΤΑ ΕΝ ΔΗΜΩ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ (Ε)
16.45 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
23.30 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 ΠΡΑΚΤΩΡ ΜΟΝΚ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ «Γοητεία»
01.50 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.50 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
03.50 MOBILE FUN
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.50 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.05 ΕΠΙ ΞΥΡΟΥ ΑΚΜΗΣ
17.15 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
21.30 ΜΙΣ ΝΤΑΙΖΥ
22.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ
23.30 ΟΛΑ ΙΙΙ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική δικαιοσύνη»
03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 Ο ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ(Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ
11.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002
12.00 ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός είμαι, ό,τι θέλω κάνω»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κυνηγοί της χαμένης κιβωτού»
23.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστημικός έρωτας 2»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γείτονας»
04.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
04.45 ALTER CLIPS
06.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ
18.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 CAMERA CAFE
21.10 ΤΡΑΠΕΖΑ
22.00 Η ΦΑΡΜΑ
23.25 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.00 ΤΑ ΤΖΙΝΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ (Ε)
03.00 BAR (E)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
09.30 ΜΠΑΜΠΑΡ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
16.35 ΜΠΙΑΝΚΑ, ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα πουλί πάνω στο σύρμα»
00.15 ΣΥΝΗΘΗΣ ΥΠΟΠΤΟΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αθόρυβος»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ