08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί τον συγγραφέα Χριστόφορο Μηλιώνη
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
17.30 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002 Μια εκπομπή για τις δημοτικές και νομαρχιακές εκλογές του Οκτώβρη. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002 Μια εκπομπή για τις δημοτικές και νομαρχιακές εκλογές του Οκτώβρη με τον Γιάννη Ευσταθίου
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συντροφιά με θέατρο, μουσική, χορό, βιβλίο...
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002 Μια εκπομπή για τις δημοτικές και νομαρχιακές εκλογές με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...από το Φεστιβάλ ΚΝΕ - «Οδηγητή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
07.50 CHAPI CHAPEAU
08.00 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
09.30 ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
10.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ
11.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
12.15 ΜΟΔΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
12.45 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ART ATTACK
15.15 ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΣΚΙΠΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάθος στον έρωτα»
19.00 ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΑΣ
19.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ (Συνέχεια)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22.00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ - Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ (Ε)
00.30 ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
01.30 Ο ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΙΝ ΠΙΚΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
10.00 ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ «Δέλτα Νέστου»
10.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΖΩΓΡΑΦΟΙ «Κωνσταντίνος Μαλέας»
11.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
11.30 ΓΙΑΤΡΟΙ, ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΟΡΑΜΑΤΙΣΤΕΣ
12.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ «Δήμος Αιγάλεω»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Ταϊτή - Σαμόα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναίκα για δυο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.01 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
08.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α΄
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
11.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ (Ε)
12.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
12.30 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΟ ΤΗΛΕΠΕΡΙΟΔΙΚΟ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 ΤΟ ΔΑΣΟΣ, ΠΗΓΗ ΖΩΗΣ
14.30 Η ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΠΟΥ
18.00 PIZZ' ANNEX
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ Μπέλι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
01.30 ΒΙΟ-ΤΡΟΜΟΣ
06.00 MOBILE FUN
06.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΤΑ ΕΝ ΔΗΜΩ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ (Ε)
16.45 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 FAME STORY
23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.20 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παραφροσύνη»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΕΠΙ ΞΥΡΟΥ ΑΚΜΗΣ
17.15 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τη ζέστη»
22.30 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ (Συνέχεια)
02.00 ΟΛΑ ΙΙΙ
03.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 Ο ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ
11.00 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002
12.00 ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καπετάνιος και η χορεύτρια»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο ενός δολοφόνου»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα θέλω όλα»
03.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.45 ALTER CLIPS
06.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.20 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ
18.20 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΑΕΚ - ΡΕΑΛ»
23.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
23.45 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επίθεση στο σταθμό 13»
03.15 BAR (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.05 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
16.35 ΜΠΙΑΝΚΑ, ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Αρμεγε ευρώ και κούρευε συντάξεις»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προορισμός: θάνατος»
02.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο μεγάλος Μάικλ Μουρ»
04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ