15.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
15.30 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ο «902» κοντά στις εκδηλώσεις και την πορεία του Πολυτεχνείου
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΤΟ 1973 Επιμέλεια - Παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
22.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιώργος Μηλιώνης
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες από τον Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.10 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ
12.20 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
13.00 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο μοντέρνοι γλεντζέδες»
16.00 ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
16.45 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: «Μακεδονικός - Ολυμπιακός»
19.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
20.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
21.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρτον Φινκ»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμα μηνύματα»
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 MEDITERRANEO
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου το ρομπότ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
20.00 ART NET
20.45 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΜΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 50 ΛΕΠΤΑ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5` ΛΕΠΤΑ
07.31 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Ολυμπιάδα» του Αντόνιο Βιβάλντι
12.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ «Gabriel Garsia Marquez»
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Απευθείας μετάδοση
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
19.00 DESIGN WORLD
19.30 ΙΔΡΩΜΕΝΑ ΑΛΩΝΙΑ
20.00 ΟΔΟΣ ΕΥΡΩΠΗ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαχητής των άστρων»
23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Συνέχεια)
01.00 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ
02.00 ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.30 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 2
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο άσπονδοι φίλοι»
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποια είναι η Μαργαρίτα»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY IN CONCERT
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Halloween: Είκοσι χρόνια μετά»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.20 FAME STORY (Ε)
03.20 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ (Ε)
04.20 MOBILE FUN
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 SEX REVOLUTION (E)
06.30 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ρομάντζο μιας καμαριέρας»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΑΡΚΟ Μ' ΕΚΑΨΕΣ (Ε)
17.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός, τρελός αεροπειρατής»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΓΚΟΛ!
21.30 Η ΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ALPHA
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.30 ΓΚΟΛ! (Ε)
03.00 THIRD WATCH
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.30 ΤΡΙΠΟΝΤΟ
12.45 NTITZIMON TAMERS
13.30 ΣΤΡΟΥΜΦ
13.45 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
15.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
15.30 ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ
16.30 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
23.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
24.00 SEX & THE CITY
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξ στα θρανία»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γείτονας»
04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.00 ALTER CLIPS
06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
08.00 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
08.30 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
09.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
09.30 ΤΑΖΜΑΝΙΑ
10.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
11.00 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
12.00 ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ
13.00 ΕΙΚΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού με το πεπρωμένο μου»
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ
22.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ
23.45 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκροί ξανά»
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη ιστορία»
05.30 REAL TV
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΝΙΚΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
15.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεανικές τρέλες»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων»
23.45 ΡΑΛΙ Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ορίων»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανεμοδαρμένος λόφος»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ