15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνας βόλεϊ της Α΄ κατηγορίας Γυναικών, ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ σε LATIN ρυθμούς με τους PALENQUE
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
22.35 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΡΟΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΛΕΣ Ενα οδοιπορικό στα λαϊκά δρώμενα της Νάουσας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
23.15 ΑΠΟΚΡΙΑ 2003, ΜΕ ΓΕΡΑΣΙΜΟ ΑΝΔΡΕΑΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟΥΡΙΜΑΚ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.00 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ
12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΡΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΠΑΤΡΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ 2003
17.00 ΞΑΝΘΙΩΤΙΚΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ 2003
18.45 PRE GAME
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «ΠΑΟΚ - Αρης»
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ (στο τέλος του αγώνα)
21.00 ΠΑΤΡΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ 2003
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία δήμαρχος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.30 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
02.30 VIEW MASTER (Ε)
03.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ
04.00 CLOUDS
05.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
05.30 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
06.00 ΝΟΕ
07.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ
08.00 MEDITERRANEO
08.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
17.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS
19.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;
20.00 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
20.30 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
20.40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 50 ΛΕΠΤΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιτέλους, είναι η ζωή μου»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
01.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.31 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Χάνσελ και Γκρέτελ»
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
12.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ «Ιωνικός - Κιλκίς»
17.30 ART 3
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
19.00 DESIGN WORLD
19.30 EXODUS
20.00 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΣΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
21.30 ΜΕΛΙΝΑ - ΣΤΕΛΛΑ, ΜΙΑ ΡΕΜΠΕΤΙΣΣΑ ΤΟΥ '55 ΜΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ
22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 SOS ΕΓΚΛΗΜΑ
01.30 Η ΜΟΡΦΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΧΕΛΩΝΕΣ ΝΙΝΤΖΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.30 ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το διαμάντι του Νείλου»
16.50 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Συν.)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανήθικη πρόταση»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή θανάτου»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΕΚΠΤΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (Ε)
03.00 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
04.00 MOBILE FUN
04.20 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ
04.45 FORMULA 1
07.00 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
12.00 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΔΗΜΟΥ ΡΕΝΤΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 FORMULA 1
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πανιώνιος - Παναθηναϊκός»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ολυμπιακός - ΑΕΚ»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «ΠΑΟΚ -Ηρακλής»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.30 ΓΚΟΛ
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.30 ΓΚΟΛ (Ε)
03.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 7 ΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές σφαίρες 2 1/2»
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά ενός αλήτη»
16.45 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ
22.00 ΦΩΤΟ ΦΙΝΙΣ
23.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 APHRODISIA
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διπλή ταυτότητα του έρωτα»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βίλα της ηδονής»
04.10 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
04.45 ALTER CLIPS
06.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
07.00 Η ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ
09.00 ΜΑΘΕ «ΣΚΥΛΙ» ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
09.30 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
10.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δικό τους παιχνίδι»
13.00 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ντένις ο τρομερός ξαναχτυπά»
17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα αστείο κορίτσι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 POP STARS
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στριπτίζ»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συν.)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ «Rod Stewart»
02.45 REAL TV
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
04.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να αριστεύσετε στις εξετάσεις»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θύμα»
23.00 GALA
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το προσωπείο του θανάτου»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα τα μεσάνυχτα»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ