08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Κοινωνική και πολιτική αγωγή: 1ο, 2ο
16.15 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Θανάσης Μπαλοδήμας φιλοξενεί την Αλίντα Δημητρίου (β΄ μέρος). Θα μεταδοθεί το ντοκιμαντέρ της, «Ολοι εμείς», γυρισμένο στα λιγνιτωρυχεία της Πτολεμαΐδας. Αποτυπώνονται οι δύσκολες συνθήκες εργασίας εκεί
17.00.. ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Η Πόπη Καπετανοπούλου συνομιλεί με τον Γιώργο Ζιάγκο, οδοντίατρο, μέλος ΔΣ Οδοντιατρικού Συλλόγου Αττικής, για τη στοματική υγιεινή
17.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Οργανοποιός
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε) Θέμα: «Πρόταση νόμου για την παράνομη μεταφορά αλλοδαπών στην Ελλάδα» με την Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
23.15 ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΚΑΡΛ ΜΑΡΞ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - BINKA
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.25 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ
15.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
18.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
19.00 VIEW MASTER
19.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γεροντοκόρος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ
01.00 VIEW MASTER (E)
01.30 ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΝΕΤ
06.00 ΤΑΞΙΔΙΑ
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12. 00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΤΟ 50-50
23.00 ΤΟ ΜΗΛΟΝ ΤΗΣ ΕΡΙΔΟΣ
00.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
08.01 ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
08.30 ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
11.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)
12.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ (Ε)
12.30 ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.40 ΚΟΚΚΙΝΟ, ΛΕΥΚΟ, ΡΟΖΕ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ
18.00 EXODUS (E)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
22.30 Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΚΑΚΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΑΠΟ «M» όπως «MEDIA» (Ε)
01.30 MASTERS OF CINEMA
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΣΑΜΠΟΥΑΝ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συν.)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ
22.00 THE WALL LIVE
23.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.15 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μούτρο του Τενεσί»
04.30 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάχη της Κίνας»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΓΡΑΜΜΗ ALPHA
15.45 ΝΙΚΙΤΑ
16.45 THIRD WATCH
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ
22.45 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
23.45 ΟΛΑ ΙΙΙ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλασική περίπτωση βλάβης»
11.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ
16.15 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είσαι στην ΕΟΚ, μάθε για την ΕΟΚ»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του στρατηγού»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυριακάτικος έρωτας»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βίλα της ηδονής»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξι μέρες επτά νύχτες»
23.20 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συν.)
01.30 PARTY
02.30 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς της μοναξιάς»
06.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΛΜΟ
07.00 ΡΟΛΙ - ΠΟΛΙ - ΟΛΙ
07.30 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.15 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύματα φωτιάς»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλοί δολοφόνοι»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δον Αντζελο: ο άρχων της Μαφίας»
04.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ