08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σ' ένα σεργιάνι στο χώρο του βιβλίου
17.50... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Κούκλα θεάτρου
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΦΑΣΙΣΤΙΚΗ ΝΙΚΗ Αφιέρωμα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μηλιώνης
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - ΒΙΝΚΑ
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.40 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
15.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
19.00 VIEW MASTER
19.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)
22.00 ΠΑΡΑΛΑΒΑΤΕ ΔΙΟΡΙΣΜΟΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
01.00 VIEW MASTER (E)
01.30 Η ΡΟΥΜΠΙ ΓΟΥΟΞ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΜΟΔΑ
02.30 10-2 (Ε)
06.00 ΥΠΟΒΡΥΧΙΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
23.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Το πλοίο των παρανόμων»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
01.05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Συνέχεια)
08.01 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε)
08.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ (Ε)
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
11.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ (Ε)
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.40 ΚΟΚΚΙΝΟ, ΛΕΥΚΟ, ΡΟΖΕ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
18.00 DESIGN WORLD (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξολοθρευτής άγγελος»
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΤΟ ΓΕΛΟΙΟΝ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
16.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
22.00 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 THE WALL
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία μονομαχία»
02.30 THE WALL (Ε)
03.30 MOBILE FUN
03.50 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλέφτες διαμαντιών»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΓΡΑΜΜΗ ALPHA
16.00 ΝΙΚΙΤΑ
16.50 THIRD WATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λούφα και παραλλαγή»
23.45 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΕΞ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον ιστό του πάθους»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαγγελίτσα πάρε την γκλίτσα»
11.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΕ ΤΟ... ΓΑΝΤΙ
16.15 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδηρά κυρία»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ
22.00 ΦΩΤΟ-ΦΙΝΙΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ιστορίες 2»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Strip»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.00 PARTY
23.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα τρόμου 2»
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποτέ... για πάντα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 PARTY (E)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.15 ΑΓΙΟ ΕΙΧΑΜΕ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο Αμερικανιδούλες στο Παρίσι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολέθριος έρωτας»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνηση απελπισίας»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεανικές τρέλες»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ