08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ανδρέα Θερμό
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Ο «902» παρουσιάζει «Σχέδιο μόδας»
17.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σε ένα σεργιάνι στον εκδοτικό χώρο. Συνεντεύξεις με εκδότες και συγγραφείς καθώς και παρουσίαση νέων εκδόσεων και προτάσεων
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Το θέατρο από τον «902»
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - ΒΙΝΚΑ
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10-2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ
15.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
19.00 VIEW MASTER
19.40 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ (Ε)
22.00 ΠΑΡΑΛΑΒΑΤΕ ΔΙΟΡΙΣΜΟΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΑΝΙΞ (Ε)
05.50 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΤΖΕΝΤΑ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
23.55 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Το κορμί μου σου ανήκει»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ (Συνέχεια)
08.01 ΚΑΤΗΓΟΡΩ: ΤΟΥΣ ΧΟΡΤΟΦΑΓΟΥΣ
08.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ (Ε)
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ
11.00 ΥΓΕΙΑ (Ε)
12.00 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
13.00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
14.30 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 PIZZ ANNEX
18.00 DESIGN WORLD (E)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
20.00 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έβδομο πάτωμα»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πωλείται»
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 THE WALL
22.30 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)
23.30 IAAF GOLDEN GAME 2003
01.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.20 THE WALL (E)
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφονήστε τον Κάστρο»
05.30 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
16.00 ΜΑΡΙΑ
17.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω πόρτα»
23.45 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.15 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
11.00 ΓΙΑΓΚΟ
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.15 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι, αγάπη μου»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ
22.00 ΦΩΤΟ-ΦΙΝΙΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζήτημα τιμής»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τ' αστέρια πέφτουν στην Ενριέτα»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση του Κέβιν Τζόνσον»
04.30 ΜΑΘΕ «ΣΚΥΛΙ» ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδι για λίγους»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απληστία»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταδικασμένος σε θάνατο»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένα ίχνη»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ