902
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ ΡΕΞ
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα, με την Αννα Μπαλή
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Η ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας, με την Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 STYLE Επιδείξεις μόδας και παρουσιάσεις επιχειρήσεων μόδας, συνεντεύξεις μεγάλων δημιουργών από την Ελλάδα και το εξωτερικό. Παρουσίαση: Βίκυ Κολοκοτρώνη
19.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος του Αξονα κατά των συμμάχων»
23.00ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ 1995
09.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 MEDITERRANEO
10.30 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ
11.00 ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΤΙΚΙ
11.30 ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
12.00 ΤΗΛΕΠΑΙΧΝΙΔΙ «Ντρινστόπ»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψωμί για έναν δραπέτη»
15.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ
18.00 ΠΑΝΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΑΤΩΝΑΣ, ΤΑ ΦΡΑΟΥΛΟΠΟΥΛΑ
18.30 FUTBOL MUDIAL
19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ψάχνοντας το Αγιο Δισκοπότηρο»
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο ψυχρός πόλεμος»
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ομολογία»
01.50 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
02.00 ΑΥΛΑΙΑ
03.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ(Ε)
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ (Ε)
12.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΑΥΣΙΜΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν φυσάει ο άνεμος»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ ΣΤΟ ΖΩΙΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΟΣΜΟΣ
19.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΕΚΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αταίριαστος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.20 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
08.31 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.00 ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
12.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ Αλβανόφωνο μαγκαζίνο
14.00 ΧΡΟΝΙΚΑ Ρωσόφωνο μαγκαζίνο
14.30 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΤΟΥ ΑΡΘΟΥΡ ΚΛΑΡΚ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νεκρός»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
07.30 ΜΠΙΣΤΓΟΥΟΡΣ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
12.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΤΡΕΛΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
15.00 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μανωλιός στην Ευρώπη»
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξυπόλυτος πρίγκιψ»
23.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του Τόπερ»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νόμος του εγκλήματος»
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάνιελ Μπουν»
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Τσικιτίτας: Ενας μεγάλος έρωτας»
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.15 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι νέοι θέλουν να ζήσουν»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ALPHA και...
15.00 ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ F/1 - M. Βρετανίας
16.00ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Γουί αρ έιντζελς»
19.00 ΤΣΑ!! (Ε)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.30 CAMPIONATO
23.15 ΠΕΣ ΜΟΝΟ «ΝΑΙ»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Αδης»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη γνωριμία»
04.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Τσικιτίτας: Ενας μεγάλος έρωτας»
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ON LINE
15.30 SUPER BOOK
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 IN OUT
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE VIP SHOW (Ε)
01.30 ON AIR (Ε)
02.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
04.30 IN OUT (E)
07.00 O ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.20 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΝΕΝΤ (Ε)
07.45 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
08.10 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
08.40 ΤΑ «ΑΤΙΘΑΣΑ» ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα καμάρια του νόμου»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 WWW.MEGA.DOC
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές με τον μπαμπά μου»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός γλεντζές»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΜΠΡΑΒΟ
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εραστές της μεγάλης νύχτας»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουβέντες στα κλεφτά»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ταξίδι της φαντασίας»
06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)
06.30 THE CLOSER
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
07.30 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
08.00 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
08.30 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
08.45 ΜΠΑΡΝΕΪ
09.15 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.30ΑΡΘΟΥΡ
10.00 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
10.30ΠΟΚΕΜΟΝ
11.00 ΕΞ-ΜΕΝ
11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.40 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
12.10 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
12.15 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
14.00 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Νερτζ ξαναχτυπούν»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγητό μέσα στη νύχτα»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πόλεμος των Ρόουζ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.30ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απελπισμένη αναζήτηση»
03.15 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.45 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
05.30 ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ