Ευχαριστούμε θερμά τους γιατρούς της Καρδιολογικής Κλινικής του Νοσοκομείου Παπανικολάου Θεσ/νίκης και συγκεκριμένα τον καρδιοχειρουργό κ. Μίσια, τον Διευθυντή της Β' Καρδιολογικής κ. Κατσαρή, τον καρδιοχειρουργό κ. Λιούρα, τους καρδιολόγους κ. Δημούλα και κ. Τσαριτσανιώτη και όλους τους γιατρούς της Β' ΜΕΘ για τις υπεράνθρωπες προσπάθειες που κατέβαλαν να κρατήσουν τον πατέρα μας στη ζωή, παρ' όλη την ατυχή κατάληξη.
Με εκτίμηση
Οικογένεια Αγγελου Κατσαρού