Εγκαινιάζεται τη Δευτέρα στην αίθουσα τέχνης "Μαρία Παπαδοπούλου" (Ξενοκράτους 33), έκθεση έργων ζωγραφικής και γλυπτικής του Γιάννη Μίχα.Τα παρουσιαζόμενα έργα αποτελούν δύο ενότητες: η πρώτη είναι μία σειρά από χαμηλά ανάγλυφα στα οποία σηματοδοτούνται οι σχέσεις και ο διάλογος του γεωμετρικού στοιχείου και του αποτυπώματος. Η δεύτερη είναι η εξέλιξη αυτών των ανάγλυφων στο χώρο. Η έκθεση θα διαρκέσει μέχρι την 1η Φεβρουαρίου.