Η Επιτροπή Ειρήνης Πεύκης κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα της σήμερα Κυριακή, στις 11 π.μ., στα γραφεία της (Παπανούτσου 8).
Η Επιτροπή Ειρήνης Γαλατσίου κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα της σήμερα Κυριακή,στις 6.30 μ.μ., στα γραφεία του Συνδικάτου Οικοδόμων (Αρτέμιδος 7).
Η Επιτροπή Ειρήνης Δάφνης κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα της σήμερα Κυριακή, στις 10.30 π.μ., στα γραφεία της Εθνικής Αντίστασης (Ελ. Βενιζέλου και Αγ. Βαρβάρας).
Το Παράρτημα της ΠΕΑΕΑ Νέας Σμύρνης και η Επιτροπή Ειρήνης Νέας Σμύρνης κόβουν από κοινού την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους σήμερα Κυριακή, στις 10.30 π.μ., στα γραφεία της οδού Βρυούλων 14.
Η Επιτροπή Ειρήνης Κερατσινίου κόβει σήμερα Κυριακή την πρωτοχρονιάτικη πίτα της, στις 10.30 π.μ., στην αίθουσα του δημαρχείου Κερατσινίου "Α. Τάσσος".
Η Επιτροπή Ειρήνης Ρεθύμνου κόβει την πρωτοχρονιάτικη πίτα της αύριο Δευτέρα, στις 6.30 μ.μ., στην αίθουσα της Λέσχης Αξιωματικών.