14.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
15.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 26ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - «ΟΔΗΓΗΤΗ»
16.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικός μας ξένος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (Ε)
20.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσιγγάνικη αγάπη»
23.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
09.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
10.00 ΣΙΝΕΑΚ «Λάσι, μια καινούργια αρχή»
11.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Τελετή έναρξης (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΤΕΝΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σωφερίνες»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το ταξίδι»
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Φάρων περίπλους»
19.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Ελλάδα - Φινλανδία»
21.45 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Συνέχεια)
00.15 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΕΤ 1 «Η Καλλιπάτειρα στο φως της Ολυμπίας»
01.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόρτα της σιωπής»
03.15 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ (Ε)
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ (Ε)
12.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ (Ε)
12.30 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΖ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαυίδ Κόπερφιλντ»
17.15 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΟΥ ΧΕΜΙΝΓΟΥΕΪ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.15 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρίσιμη καμπή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 Η ΒΙΟΜΗΜΕΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟΥ ΕΡΩΤΑ
08.31 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.15 ΟΙ ΚΛΟΟΥΝ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
10.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΗ ΔΙΑΘΗΚΗ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΧΟΡΟΥ
13.00 PC TV FUN
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΒΕΡΟΙΑ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ
18.30 DESIGN X-TREME
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
20.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ
21.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΧΗΜΕΙΑ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Του Θεού η κωμωδία»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 KINOYMENA ΣΧΕΔΙΑ
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ - ΜΕΝΤΟΖΑ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΜΠΟΛ
10.00 ΧΕΛΩΝΕΣ ΝΙΝΤΖΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΖΕΡΣ
11.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε επτά ημέρες»
16.15 ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για ποιον χτυπά η κουδούνα»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 5`
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1
21.05 THE SEFERLEE SHOW
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bean»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.30 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλγέρι»
05.15 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ενας ρέιντζερ στο Σικάγο»
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.45 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
11.15 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανήφορος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Deep in the city»
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O Θύμιος τα 'χει 400»
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτυποκάρδια στο θρανίο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεχασμένες αμαρτίες»
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΑΓΩΝΕΣ ΣΟΥΠΕΡΚΡΟΣ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ONE LINE
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΟΝ AIR
18.00 BEST OF ΤΗΕ BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο,ΤΙ ΠΕΙΤΕ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 BEST OF THE BEST (Ε)
01.00 THE VIP SHOW (Ε)
02.00 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (Ε)
03.30 ON AIR (E)
04.30 10 ME 12 (Ε)
06.00 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
06.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ενας αξιολάτρευτος μπελάς) (Ε)
08.00 ΓΚΟΤΖΙΛΑ
08.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)
09.00 DISNEY CLUB
10.30 ΤΡΑΝΣΦΟΡΜΕΡΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος είναι ποιος»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΜΑΖΙ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Να προσέχεις»
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Περί ανέμων και υδάτων» (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ταξιτζού»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μας παρακολουθούν»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραίο πάθος»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί άγελοι»
04.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Χαραυγή» (Ε)
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Παράλληλοι δρόμοι» (Ε)
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.05 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
10.20 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
11.20 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
12.00 ΕΞ - ΜΕΝ
12.40 ΠΟΚΕΜΟΝ
13.20 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
14.00 ΣΟΥΙΤΑ ΒΑΛΕΪ
14.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.30 ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΚΑΙ ΦΤΩΧΟΙ
17.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
18.30 ΟΙ ΤΡΟΧΟΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ