07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο καπετάν Κίσσας και ο Καραγκιόζης πρωτοπαλίκαρο»
08.07 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Νιντζάκια επεισ. 12ο & 13ο
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με μουσική, χορό και καλές θεατρικές παραστάσεις
16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στην «COLUBIA». Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Δον Κιχώτης» Μέρος 3ο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ελένη Φιλιούση
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από 05.00) Κολύμβηση (τελικοί), Πάλη, Πόλο (γυναικών - προημιτ.)
08.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπιτς βόλεϊ (γυν. - μαγν.) (προημιτ.)
10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Γυμναστική, Αρση βαρών, Κωπηλασία, Ιππασία, Μπιτς βόλεϊ (γυν.). Πυγμαχία
18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Καταδύσεις (γυν.), (τελικός 3 μ. - μαγν.)
19.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
20.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ - ΛΟΤΤΟ
21.10 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ: ΠΙΤΕΡ ΓΟΥΕΪΡ «Το τελευταίο κύμα»
22.45 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΝΑΡΝΙΑ: Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΚΑΣΠΙΑΝ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ - «Γερμανία»
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Κωλύματα /Quo Vantis»
01.45 BORN INTO BROTHELS
03.20 ΟΙ ΣΚΑΛΕΣ
04.15 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ
05.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Τρίαθλο (γυν.)
06.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Συνέχεια από 02.20) Μαραθώνιος (γυν.), Ποδηλασία Πίστας, Πινγκ Πονγκ
08.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μαραθώνιος, Κολύμβηση, Ιστιοπλοΐα
11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ποδηλασία πίστας
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ποδηλασία πίστας
13.50 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος (τελικοί)
18.25 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Ξιφασκία, Σκοποβολή, Ιστιοπλοΐα
19.00 ΠΕΚΙΝΟ 2008 - Αθλητική εκπομπή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Περίληψη
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bactrack»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελικό πρόσωπο»
04.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Στίβος
07.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
07.45 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
08.15 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Μπάσκετ (γυν.): «Κορέα - Λετονία»
11.30 ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 MOTO GP «Γκραν Πρι Τσεχίας»
16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Χάντμπολ (γυν.) «Ρωσία - Γερμανία» (μαγν.)
18.00 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
18.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
19.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
20.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
21.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ 1992
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο γαμπρέ»
00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.35 ΠΕΚΙΝΟ 2008
02.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
03.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
03.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
04.30 ΟΞΥΓΟΝΟ(Ε)
05.30 6ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
06.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ
06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
15.45 NORTH SHORE Νεανική σειρά
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βουλευτίνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφώνας - Η αληθινή ιστορία»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η υπόσχεση»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.45 ALIAS
03.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 KOITA TI EKANES (E)
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
14.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 BAYWATCH
16.45 AX ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
19.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΚΥΠΡΟΥ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαμένος θρύλος»
03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 BELISSIMA
06.30 ALTER KIDS
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος δράκος»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλακατζήδες και μπουμπούκια»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι όλο μπελάδες»
06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)
07.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (E)
08.15 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
09.15 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.15 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
12.15 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
16.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
18.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)
19.00 SINGLES 3 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
23.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λουτρό αίματος»
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 ΤΕΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΝΕΤΙ
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαλέξτε μπαμπά»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΟΡΕΛΙ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος της καρπαζιάς»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έπαθλο»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγραφος νόμος της Δύσης»
05.00 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ