05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ(Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ
09.00 ΣΟΥΣΑΜΙ ΑΝΟΙΞΕ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.00 ΜΑΤΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.55ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.00ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΗΝ ΕΤ-1 «Το παιχνίδι των ρόλων» - του Λ. Πιραντέλο
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ «Ρεάλ Μαδρίτης - Α4»
01.20 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
02.50 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.20 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.50 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ
10.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ
11.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
11.30 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
12.01 ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΡΣΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ- ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ- ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ- ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΚΑΙΡΟΣ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ
19.15 MONACHUS - MONACHUS
20.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Ταξίδι στο σύμπαν»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ- ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ
09.30 Ο ΤΣΟΠΙ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
10.00 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.00
11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.45 ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΣ
12.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ (Ε)
12.30ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
13.00ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΚΛΕΙΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
20.30 DESIGN X-treme(Ε)
21.00 VIEWMASTER
22.00 Η ΔΙΚΗ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πράσινη αχτίδα»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 VIP
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ
21.45 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ
22.40 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
23.40 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΝΩΠΙΟΣ ΕΝΩΠΙΩ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αριζόνα τζούνιορ»
03.00 ΧΙΛΕΡ ΚΑΙ ΝΤΙΛΕΡ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤΑΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ
21.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ
22.45 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ
23.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.40 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος της Ντάρσι»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκληματίας επιστήμονας»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΜΑΡ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
17.00 ΜΑΡΙΑ (Ε)
18.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
19.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.45ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
21.45 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ
22.45 ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΙΝ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας την αλήθεια»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνοι ταξιδιώτες»
03.00 CAMPIONATO (Ε)
04.30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φουσκοθαλασσιές»
09.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εισβολή στο παρελθόν»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του μεσονυχτίου»
24.00 ΓΟΥΑΤΣ ΧΟΤ
00.05ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές χωρίς αίμα»
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 MAKE MY DAY
09.55 ΤΑΣΕΙΣ -ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 NEW TIME
10.30 O,TI ΦΕΡΝΟΥΝ Τ?ΑΣΤΡΑ
10.35 NEW TIME (Συνέχεια)
12.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ
13.30 ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ
14.00 ΤΙ, ΠΩΣ, ΠΟΥ;
14.50 PHOTO FINISH
19.30 CARTOONS
20.30 ΤΑ SPOR ΣΤΟ NEW
21.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ
21.30 ΕΞΕΠΑΦΗΣ
23.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 CASTING
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ
15.30 ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟΙ
16.00 Ευ ζην
16.30 ΦΙΛΙΚΑ ΕΛΝΤΑ... (Ε)
17.30 ΟΙ 7ΨΥΧΟΙ
18.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι απίθανοι Αζεράκ»
19.00 ΠΑΝΤΩΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ(Ε)
01.00 SEVEN SPORTS
03.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM