05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΟ θΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ
09.00 ΣΟΥΣΑΜΙ ΑΝΟΙΞΕ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.00 ΜΑΤΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.15 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.00 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ «Θέσεις 3-4»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ «Τελικός»
02.00 ΤΟ ΧΑΛΙΝΑΡΙ ΤΗΣ ΣΤΡΙΓΚΛΑΣ
03.00 ΑΥΛΑΙΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ- ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΤΡΕΧΑ ΓΥΡΕΥΕ
11.01 ΣΤΑ ΓΡΑΝΑΖΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
11.30 Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
12.01 ΟΙ ΡΙΖΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ART NET
19.00 ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΟΡΣΕ (Ε)
20.00 Ο 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Ο αιώνας μας»
22.00 ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Η ζωή ενάμισι χιλιάρικο»
08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ
09.30 ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΙ
10.00 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.00
11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.45 ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΣ
12.00 ΒΟΛΤΑ (Ε)
13.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΠΛΑΝΗΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
20.30 ΕΞΤΡΑ ΣΠΟΡ
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δυο αδέλφια»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γόνατο της Κλερ»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 VIP
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ
22.10 ΒΕΝΤΕΤΑ
23.10 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ
01.30 ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
02.30 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
03.30 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θηλυκή συνωμοσία»
06.00 ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΠΑΠΑΣ
06.30 ΕΙΜΑΙ «ΤΖΙΝΙ» ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ!
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
22.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
22.45 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωγράφος δολοφόνος»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυχτερινός δολοφόνος»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δείπνο στο Ριτζ»
08.00 MAKE MY DAY
09.55 ΤΑΣΕΙΣ -ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 NEW TIME
10.30 O,TI ΦΕΡΝΟΥΝ Τ' ΑΣΤΡΑ
10.35 NEW TIME (Συνέχεια)
12.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...
13.30 ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ
14.00 FACE TO FACE
15.00 M-DOG
16.30 ΤΙ, ΠΩΣ, ΠΟΥ;
18.00 HIT SELECTION
19.30 CARTOONS
20.30 TA ΣΠΟΡ ΣΤΟ NEW
21.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 Ο,ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ
24.00 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (Ε)
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΜΑΡ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
17.00 ΜΑΡΙΑ
18.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
19.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
21.45 BABY STYLE
22.45 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάτια μέσα στη νύχτα»
04.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι, αγάπη μου»
09.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαβ στόρι 2»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρίαρχος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίφτι φίφτι»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμοι αντίζηλοι»
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
15.30 ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟΙ
16.00 ΕΥ ΖΗΝ (Ε)
16.30 ΦΙΛΙΚΑ... ΕΛΝΤΑ
17.30 PERFECT ACTION (Ε)
18.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
18.30 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
01.00 SEVEN SPORTS (Ε)
03.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM