Συγκέντρωση διαμαρτυρίας ενάντια στο κλείσιμο του καταστήματος της ΑΤΕ στη Βύσσα του Εβρου διοργανώνει σήμερα στις 9 το πρωί, ο Αγροτικός Σύλλογος Βύσσας. Η συγκέντρωση θα γίνει μπροστά στο κατάστημα της ΑΤΕ. Το ΔΣ του Αγροτικού Συλλόγου Βύσσας εκφράζει την πλήρη αντίθεσή του στην απόφαση της ΑΤΕ να καταργήσει το κατάστημά της στη Βύσσα, το οποίο εξυπηρετεί τους αγρότες, τους δυναμικούς συνεταιρισμούς σπαραγγιών και σκόρδων καθώς και εκατοντάδες συνταξιούχους αγρότες.