08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑ
09.00 SONIC UNDERGROUND
09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ
10.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Ελληνόπυργο Καρδίτσας»
10.45 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ (Ε) «Βυζαντινή Θεσσαλονίκη»
11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13.30 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ Αθλητική εκπομπή
15.00 ΠΟΛΟ Α1 «ΠΑΟΚ - Βουλιαγμένη» Απευθείας μετάδοση
16.00 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ (Ε)
16.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ 80 ΒΙΒΛΙΑ «Ροβινσώνας Κρούσος»
17.00 ΛΕΝΙΔΙ, Ο ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΤΟΠΟΣ Ντοκιμαντέρ
18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2 «Χριστόφορος Παπακαλιάτης - Παρασκευάς Καρασούλος»
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Πανιώνιος - Ικαρος Καλ.» Απευθείας μετάδοση
21.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ «Ακρόαση»
22.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Τα θερινά σινεμά»
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τριστάνος και Ιζόλδη»
00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «The last porn movie» Α' τηλεοπτική προβολή
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 MEDITERRANEO
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
14.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19.15 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΜΑΜΗ Σειρά (Ε)
20.00 ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ Σειρά (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
01.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ «Το έντομο που ζει στο κουκούλι»
07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE Σειρά
08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
09.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
09.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Calpe, Ισπανία»
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ
14.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
15.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ «Αρης - Κολοσσός Ρόδου» Απευθείας μετάδοση
ΕΙΔΗΣΕΙΣ στο ημίχρονο
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομορφες μέρες»
21.00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΝΑΣ ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΟΣ ΠΟΙΗΤΗΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ Αφιέρωμα: Κορυφαίες στιγμές του ευρωπαϊκού κινηματογράφου «Ο κανόνας του παιχνιδιού»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χειρότερα δεν γίνεται»
03.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)
04.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
06.30 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
07.30 Ο ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΚΙ Ο ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ (Ε)
08.30 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
09.30 WIPE OUT (Ε)
10.30 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
11.40 OREO COOKIENG (Ε)
11.50 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ιατρική εκπομπή
12.50 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 SUPER GAME
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Ινδιάνος στο ντουλάπι μου»
15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δείπνο πανηλίθιων» Α' τηλεοπτική προβολή
23.50 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ+
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
03.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ινδική περιπέτεια»
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 AMERICAN IDOL
08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 JAMIES' 30 MEALS Ψυχαγωγική εκπομπή
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς διευθυντής»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του ταξιδευτή»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη απάτη»
01.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.00 JUDGING AMY Σειρά
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
12.00 MASTERCHEF (Ε)
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαγικό μενταγιόν»
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU
18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 MASTERCHEF
22.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουνελάκι από σπίτι»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Λώρενς της Αραβίας»
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 STARLAND «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Τόμας, το τρενάκι», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Σκούμπι Ντου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαμά σε κρίση» Α' τηλεοπτική προβολή
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.50 JOEY Κωμωδία
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 GOSSIP GIRL Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από τη χαμένη πόλη»
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μελανόκαρδος»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταζητούμενος»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χώρα των Φαραώ»