08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ (Ε)
10.30 ΤΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΝ - ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
11.15 ΤΕΛΕΤΗ ΑΦΗΣ ΤΗΣ ΦΛΟΓΑΣ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ - SPECIAL OLYMPICS Απευθείας μετάδοση από το Ζάππειο Μέγαρο
12.30 CHANGES (Ε)
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε) «Ομάν: τριαντάφυλλα της ερήμου»
14.00 ΑΡΘΟΥΡ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ
16.00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
16.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
17.00 ΧΟΥΜΟΣ, Η ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΙΜΑ (Ε)
18.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)
19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
20.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Λήδα Παπακωνσταντίνου»
21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Ε)
22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε) «Δημοσθένης Κοκκινίδης - 1967»
22.45 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ Ταινία - ντοκιμαντέρ
00.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ
17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ Πολιτική σειρά
23.00 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΠΕΜΠΤΗ ΒΡΑΔΥ Χ2 (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «2012: η απόλυτη καταστροφή»
07.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (E)
08.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ
10.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.20 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΗΣΗ
17.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ
19.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στη Βενετία»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 CINEMANIA
01.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
01.30 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.30 ΑΠΕΝΑΝΤΙ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 SUPER GAME
11.10 ADANALI
12.10 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 SUPER GAME
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ
22.15 LAS VEGAS
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.15 ΒΡΑΔΥ
01.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
06.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
06.30 FRAZIER
07.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
10.30 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.00 ΑΥΤΟΨΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.45 JUDGING AMY
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 H NTANTA (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ Σειρά
17.50 SILA Σειρά
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
22.20 MASTERCHEF Διαγωνισμός μαγειρικής
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ Ενημερωτική εκπομπή
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον πυρετό του ρυθμού»
03.15 ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 TRUST ME Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Κωμική σειρά
10.20 CHRISTINE Σειρά
11.20 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΜ Live
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ιχνη στο χιόνι»
24.00 FRINGE Σειρά επιστημονική φαντασία
01.00 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη εκδίκηση»