08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.30 ΜΑΡΘΑ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ (Ε)
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ (Ε)
10.00 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΠΑΥΣΑΝΙΑ (Ε)
10.30 ΤΙ ΤΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΝ - ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΕΣ (Ε)
11.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ (Ε)
12.00 ΛΩΞΑΝΤΡΑ (Ε)
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360 ΜΟΙΡΕΣ (Ε)
14.00 ΑΡΘΟΥΡ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
15.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ
16.00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
16.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
17.00 ΣΑΒΑΝΑ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΝΩΣΕΩΝ (Ε)
18.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Ολυμπιακός - Πανιώνιος» Απευθείας μετάδοση
21.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Ε)
22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε)
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατέρας των παιδιών μου» Α' τηλεοπτική προβολή
00.45 CELEBRATION (Ε) Μουσικό πρόγραμμα
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΓΗ
17.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)
18.15 136 Καθημερινό μαγκαζίνο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής
23.00 NETWeek
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 NETWeek (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τουρνέ στο Παρίσι» Α' τηλεοπτική προβολή
07.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (E)
08.30 ΔΥΟ ΠΕΤΑΛΙΑ ΔΡΟΜΟΣ (Ε)
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.45 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
17.30 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 Α ΛΑ ΚΑΡΤ
19.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελοκόριτσο»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Γιώργος Σκυλογιάννης»
23.45 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
00.30 ΣΤΑ ΧΝΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ (Ε)
01.30 ΥΨΗΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 SUPER GAME
11.10 ADANALI
12.10 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 SUPER GAME
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ
22.15 LAS VEGAS
23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
00.15 ΟΛΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΦΕΤΟΣ
01.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
05.45 EVERYBODY LOVES RAYMOND
06.30 FRAZIER
07.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
08.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
10.00 EVERYBODY LOVES RAYMOND
10.30 STARS SYSTEM (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε) Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καλοκαίρι της Τέρι»
23.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ
24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 JUDGING AMY
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 H NTANTA (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ Σειρά
17.50 SILA Σειρά
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
22.20 MASTERCHEF Διαγωνισμός μαγειρικής
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 CREATURE COMFORTS
02.15 10 ITEMS OR LESS
03.00 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
04.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 TRUST ME Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 CHRISTINE Σειρά
10.50 ROYAL PAINS Σειρά
11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΜ Live
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Στη σκιά των κατασκόπων»
00.30 FRINGE Σειρά επιστημονική φαντασία
01.30 NUMB3RS Σειρά μυστηρίου
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπεράνω του νόμου»