10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) ...με τον Βαγγέλη Κούτα
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 LIFE TIME Μουσική, μόδα, ταξίδια σε τόπους μαγικούς. Με την Νάνσυ Σογοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (Συνέχεια)
06.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ο δάσκαλος»
09.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
10.00 ΣΙΝΕΑΚ «Η Χάιντι σε δράση»
11.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
12.00 ΝΕΑΝΙΚΟ ΤΗΛΕΠΑΙΧΝΙΔΙ «Ντρίνστοπ»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άνδρας με συνείδηση»
16.15 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ «Τα άλογα» Ντοκιμαντέρ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
18.45 ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ «Ο έβδομος πάπυρος»
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ (Συνέχεια)
20.30 ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΤΕΧΝΗΣ
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυφλή στροφή»
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξενοδοχείο του μυστηρίου»
03.10 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
04.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ (Ε)
11.30 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
12.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ
12.30 ΟΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πράσινη πέτρα»
17.00 ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΑΙ ΛΙΓΝΟΣ
17.20 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.15 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορφυρό ρόδο του Καΐρου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή ταλαιπωρία»
08.01 ΤΟ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
08.30 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΦΡΑΝΚ
09.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
12.00 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ
12.30 Ε-LIFE (Ε)
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 Η ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΠΤΗΣΗΣ 201 (Ε)
18.00 ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ - Ο ΜΑΓΟΣ ΤΗΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗΣ
18.30 DESIGN X-TREME
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΛΒΙΣ - ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ
20.30 ΤΖΟΝ ΓΟΥΕΪΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ
21.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Eternity»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ Παιδική σειρά
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.00 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ Σειρά
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
14.15 KAI OI ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.15 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
16.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ρένα είναι οφ - άιντ»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 σε 5`
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι λευκοί δεν μπορούν να πηδήξουν»
23.30 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί της ομίχλης»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.20 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
06.00 ΚΑΡΟΥΣΕΛ
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Του χωρισμού το τρένο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1/ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΟΝΑΚΟ
15.15 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά
16.15 TOTAL SECURITY Σειρά
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έξυπνο πουλί»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή τρελή οικογένεια»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «9 1/2 εβδομάδες»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απιστίες»
03.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Call of the mountain»
04.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Ντανιέλα» (E)
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
08.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
09.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Ε)
10.00 NTOKIMANTEP ΣΤΟ ALTER
12.05 TURBO
13.00 ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ...
16.00 ΑΠΟ-ΔΡΑΣΕΙΣ
17.00 VIEW MASTER Ενημερωτική εκπομπή
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να δολοφονήσεις μια εκατομμυριούχο»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Fort Saganne»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύκλος του αίματος»
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε) Σειρά
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε) Σειρά
09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νίντζα 900 κυβικών»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
15.30 TRACTION
16.20 Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΘΡΟΝΟΥ (Ε)
17.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτοπαίχτρα»
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύσκολο να ξεχάσεις»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρώμικη πόλη»
04.00 MEGA STAR (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΑΝΙΜΑΝΙΑΚΣ
06.35 ΤΑΪΝΙ ΤΟΟΥΝΣ
07.00 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
07.10 ΚΑΣΠΕΡ
07.30 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ
07.55 ΜΟΝΙΚΑ
08.00 ΤΙΜΠΟΥΚΤΟΥ
08.10 ΑΡΘΟΥΡ
08.40 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΑΡΑΤΑΚΙΑ
08.50 ΤΕΛΑΤΑΜΠΙΣ
09.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
09.25 ΠΟΚΕΜΟΝ
10.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ
10.10 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
10.45 ΜΟΝΙΚΑ
10.50 ΜΠΑΜΠΑΡ
11.25 ΜΟΝΙΚΑ
11.30 ΠΟΚΕΜΟΝ
12.10 ΜΟΝΙΚΑ
12.15 ΡΑΓΚΡΑΤΣ
12.50 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
13.25 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ
17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δύο φυγάδες»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Καρλίτο»
02.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η ώρα του πεπρωμένου»
04.15 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ Σειρά
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ