«Λόγω της οικονομικής στενότητας που επικρατεί», όπως αναφέρει σε δελτίο Τύπου, το θέατρο «Αλσους», που παρουσιάζει την επιθεώρηση των Ντίνου Ηλιόπουλου - Μιχάλη Ανθη - Γιώργου Γαλίτη «Το Νου Δου της... χαράς», από χτες και κάθε Τετάρτη θα δίνει μια παράσταση, σε λαϊκή απογευματινή (8.30μμ), και με γενικό εισιτήριο 13 ευρώ. Θυμίζουμε ότι η παράσταση ανεβάστηκε σε σκηνοθεσία Κώστα Αρζόγλου, μουσική Νίκου Στρατηγού, σκηνικά -κοστούμια Δέσποινας Βολίδη, χορογραφίες Νανάς Δόγκα. Παίζουν: Κώστας Τσάκωνας, Μάρκος Λεζές, Κώστας Ευριπιώτης, Πέτρος Ξεκούκης, Ντίνος Σπυρόπουλος, Γιάννης Ζουμπαντής, Γιάννης Τοπαλίδης, κ.ά. Συνεργάζονται η Νέλλη Γκίνη και η Σόφη Ζαννίνου, με δικό της σόου.