07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο Μέγας Αλέξανδρος»
07.30 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
08.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ
09.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ
13.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΗΣ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
20.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
21.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ - ΚΛΑΣΙΚΟ ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ «Ανθρώπινη φωνή»
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θείος Σίλας»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΤΟ - ΡΕ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23.30 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΠΑΡΑΚΙ
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
08.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
08.30 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
09.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
11.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
11.30 ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΙΒΗΡΙΚΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
12.00 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΨΩΜΙ
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ (Ε)
16.30 DESIRE (E)
17.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ
17.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
20.30 ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
22.00 ΕΡΤ3 SPORTS ARENA
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΟΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΗΣ
01.30 THE BEST OF FESTIVAL
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
16.40 SUPER GAME
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5' - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 SUPER GAME
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αποστολή»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
02.30 ΚΡΥΦΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 MOBILE FUN
04.00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
04.30 Ο ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑΣ
05.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»
12.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
18.30 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ηρακλής - ΠΑΟΚ»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάλυσέ το»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δρόμο για το Μέμφις»
03.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.30 BREAKFAST
11.30 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV HELLO
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αλεπούς»
18.00 TV CELEBRITIES
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ - Πράκτωρ 007: Από τη Ρωσία με αγάπη»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
01.45 APHRODISIA Σειρά
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμαρτωλοί εραστές»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8
10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.50 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.50 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
13.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ημέρα εκπαίδευσης»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.50 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ (Ε)
02.00 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 ΜΟΝΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Σειρά
05.10 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υγρός εφιάλτη»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Seven»
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυνάμωσέ το»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πεπρωμένο»
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ