07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - Παρουσίαση Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Μέγας Αλέξανδρος»
07.30 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
08.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ
08.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ
09.00 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
10.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 Η ΣΚΙΑΧΤΡΑ Σειρά
13.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΣΩΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΗ
18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μαξ Φάκτορ»
20.15 ΙΣΤΟΡΙΑ «Οι βάρβαροι: Οι Ούνοι»
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
22.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε) «Διεθνής έκθεση βιβλίου Θεσσαλονίκης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του Λέμι Κόσιον»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 FOCUS
23.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΝΕΤ «Τζακνάιφ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΝΕΤ (Συνέχεια)
01.30 ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ
07.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
08.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ
08.30 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
09.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
11.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
11.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
12.00 ΧΑΜΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΞΑ
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
17.00 ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ
17.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.10 ΤΖΟΝ ΝΙΛΣΟΝ: Ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΣΤΗΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΙΑΦΩΤΙΣΜΟΥ Σειρά
22.00 MOTO GP (E)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μείνε ψύχραιμος»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
12.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
16.40 SUPER GAME
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 SUPER GAME
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγός»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ
02.30 ΚΡΥΦΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 MOBILE FUN
04.00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
04.30 Ο ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑΣ
05.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
12.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
18.30 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμπρός από το Λονδίνο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυχαία συνάντηση»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επέτειος γάμου»
03.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.15 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 BREAKFAST
11.30 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV HELLO
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 1»
18.00 TV CELEBRITIES
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΦΡΕΝΑ Σειρά
22.00 LIFESTYLE
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.45 APHRODISIA Σειρά
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8
10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.50 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.50 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
13.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός πειρασμός»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός πειρασμός»(Συνέχεια)
00.50 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ (Ε)
02.00 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Space cowboys»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος σε πρώτο βαθμό»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ