07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με ανθρώπους των Γραμμάτων και των Τεχνών
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Διγενής Ακρίτας»
07.30 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
08.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στον Παράδεισο»
13.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
14.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
14.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Συνέχεια)
16.00 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
17.15 ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ
18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
19.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Αλεκ Μπόλντγουιν»
20.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ «Τα πειρατικά πλοία»
21.00 ΤΟ ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
01.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η ζωή της Ο' Χάρου»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ Σειρά
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΝΕΤ «Το κυνήγι των διαμαντιών»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ
02.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζιγκολό της Αθήνας»
07.30 ΣΕΟ ΕΞΤΣΕΪΝΤΖ
08.30 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ «Μαλαισία»
09.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
11.00 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
11.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Τα νερά του Πλίβιτς»
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ
16.30 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ
17.00 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
17.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
20.10 Η ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΤΕΙΧΟΥΣ
21.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
21.30 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ: Κάννες 2003
22.30 ΤΑ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
23.00 40 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Συναυλία (Μ)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παρασκευή και 13 - Μέρος 4ο»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
16.40 SUPER GAME
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 5?- ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)
17.55 SUPER GAME
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φυλακισμένοι στον Παράδεισο
00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 MOBILE FUN
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»
12.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
18.30 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία του κουρέα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεπερνώντας τα όρια»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gossip»
03.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
06.15 ALTER KIDS
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.30 BREAKFAST
11.30 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV HELLO
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νονά»
18.00 TV CELEBRITIES
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικά, καλησπέρα σας»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.45 APHRODISIA Σειρά
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δανεικός εραστής»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
13.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Angel eyes»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ράσα δεν κάνουν τις καλόγριες»
02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γουρούνι της αυτού μεγαλειότητας»
05.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ Σειρά
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αποκαθήλωση ενός προέδρου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέμφις Μπελ»
01.15 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ Σειρά
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταραμένη γενιά»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φρουρά του βασιλιά»
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ