07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Με τον Απόστολο Γκλέτσο και την Σοφία Αδαμίδου
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ (Ε)
08.00 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΙΑ
09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Σ. Τρέισι»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: Ψάχνοντας την αλήθεια: «Τα μυστικά των Γραμμών της Νάσκα»
12.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΑΣ (Ε)
13.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΑΓΓΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ
19.30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΛΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ
21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
22.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε) «Αντώνης Βαρδής»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ζατόιτσι, ο τυφλός σαμουράι»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 PEPPER ANN
14.30 ΛΟΓΑΡΙΑΖΟΝΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
20.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ (Ε) Σειρά
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα χρόνια της απληστίας»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ε)
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ
12.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ «Πρέσπες, η ανάσα της ψυχής»
12.30 ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΗ «Τα νησιά του Αιόλου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
16.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ «Ωβέρνη»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρινή περιπέτεια»
23.00 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
02.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
11.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε) Σειρά
12.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Σειρά
14.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
15.40 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.50 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
17.45 SUPER GAME
18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE X-FILES
01.30 POZZLEMANIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες αγάπες»
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.55 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρε κόσμε»
13.00 RUBI
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ (Ε)
16.45 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Matrix»
23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
00.30 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΝΙΚΙΤΑ ΙΙ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γυρισμός»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ
06.20 ALTER KIDS
11.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUMMERTIME
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παντρεμένος με πεθερά»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σωματοφύλακες του μέλλοντος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 SEX AND THE CITY
00.30 AUTO ALTER
00.35 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φύλακας του υποκόσμου»
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)
11.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
12.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.40 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
17.10 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 50-50 (Ε)
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχιο Κ-19: Ο φονιάς»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίχες»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΕΣ (Ε)
05.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑΡΖΑΝ Σειρά
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ Σειρά
18.45 ΖΙΝΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μονομάχοι»
24.00 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Σειρά
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
04.15 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
05.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΪΑΜΙ
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με τον Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD