07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: «Αγώνες κατάταξης: Θέσεις 7-8»
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΟΙ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΣΗΜΕΡΑ «Ανδρος»
14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.15 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ «Ελλάδα - Κροατία» (Α)
19.30 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ ΒΙΚΤΟΡΙΑΣ
20.50 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙ8ΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ: «Αυτή είναι η ζωή μου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Ιαπωνία»
24.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ (Ε)
06.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
07.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (Ε)
08.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ (Ε)
09.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΡΑΤΑ (Ε)
10.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
11.00 QUACK PACK
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 PRE GAME
13.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Τελικός»
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ «Ιαπωνία»
17.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: «Βραζιλία - Αργεντινή»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θύμιος τα 'χει τετρακόσια»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λένι ο βρομόστομος»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
11.00 ΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΝ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 EXODUS (E)
17.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
18.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΚΛΟΟΥΝ, ΚΛΟΟΥΝ Σειρά
21.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
22.00 MIXER
23.00 ΑΝΑΦΟΡΑ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΡΠΟΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
02.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Τα ρεμπέτικα της ανώνυμης δημιουργίας»
03.00 EUROMUSICA 2000 Φεστιβάλ μουσικής
06.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
07.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέλες στο κολέγιο»
09.10 CHEEK TO CHEEK (Ε)
09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ
11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 ΜΠΑΜ! (ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΕ) (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντένις ο τρομερός»
15.50 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.55 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Συνέχεια)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Braveheart»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 IAFF GOLDEN LEAGUE Αγώνες στίβου
04.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «Σάντος - Παλμέιρας»
08.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ (Ε)
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τυχαία συνάντηση»
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποια είναι η Μαργαρίτα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλοπενιές»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εχθρικό έδαφος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 THIRD WATCH V Σειρά
03.15 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
13.00 NUMBER ONE
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αλεπούς»
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεύτερη ευκαιρία»
06.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
07.10 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
08.10 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)
09.10 HORIZONS
11.10 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
12.10 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
13.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 KANEIΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ Σειρά (Ε)
15.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καμάρι της Σέλτικς»
17.30 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
18.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
19.10 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατριώτης»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.40 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bleeder
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΔΙΑΟΛΑΚΙΑ
15.00 THE MAKINGK OF ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ: «Superman - Η επιστροφή»
15.30 ΚΟΤΖΑΚ Αστυνομική σειρά
16.30 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ Σειρά
17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
18.30 SURVIVOR - ΤΑΪΛΑΝΔΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρίαμβος της θέλησης»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σκληροί απ' τη Χαβάη»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαγαζάκι του τρόμου»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί χοροί
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Rights & Wrongs»
23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD