07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Στην καρδιά του δάσους», «Οι ταξιδιώτες του δάσους», «Ο λαγός και η χελώνα»
08.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Kido, το σούπερ φορτηγάκι»
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Θέμα: «Ρωσία, πρώην Σοβιετικές Δημοκρατίες και πρώην σοσιαλιστικές χώρες». Επιμέλεια - παρουσίαση: Αννα Μπαλλή
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) Ο Απόστολος Γκλέτσος και η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενούν τους ηθοποιούς Λίλα Καφαντάρη, Λεωνίδα Βαρδαρό και την «Αθηναϊκή Κομπανία»
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO (E)
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
14.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (Απευθείας μετάδοση από τη Στουτγκάρδη)
18.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Μικρός τελικός γυναικών - Απευθείας μετάδοση από το Βελιγράδι)
20.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Τελικός γυναικών)
22.00 HISTORY CHANNEL «Εγκλημα και έρευνα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Λίβανο «Ο χαρταετός»
06.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
07.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (Ε)
08.00 Η ΕΥΘΡΑΥΣΤΗ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ (Ε)
09.00 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ (Ε) Ντοκιμαντέρ
DISNEY FESTIVAL
10.00 ΤΑΡΖΑΝ
11.00 QUACK PACK
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΡΩΜΑΪΚΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ
14.00 ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
09.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
09.30 ΑΡΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)
10.00 ΖΩΑ ΤΗΣ ΝΟΤΙΑΣ ΑΦΡΙΚΗΣ (Ε)
10.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)
11.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 DESIGN (E)
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ Ντοκιμαντέρ
16.30 EXODUS (Ε)
17.00 MotoGP SHOW
18.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΚΛΟΟΥΝ, ΚΛΟΟΥΝ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η λέσχη της χαράς και της λύπης»
23.30 ΚΙΒΩΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΩΛΗ ΜΗΤΣΙΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Ο ασπρόμαυρο Χίτσκοκ», «Ο περιβόητος»
02.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 1999-2000 (E) «Επιστροφή στο Βερολίνο»
03.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 1999 -2000 (E) «Ανησυχία και επιθυμίες»
04.00 DESIGN (Ε)
05.00 MotoGP SHOW (E)
06.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ: «Λιμάνι και Λαδάδικα»
06.00 ΣΙΛΒΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟΥΙΤΙ
07.40 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
09.10 CHEEK TO CHEEK (E)
09.50 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
10.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ
11.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 ΜΠΑΜ (Μην προχωράς ανυποψίαστος μεγάλε) (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
14.50 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
15.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
16.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.10 MOBILE FUN
08.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠ' ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.30 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΠΡΟΣΩΠΑ 2006 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.00 THIRD WATCH
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ψώνιο»
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Με το δάκτυλο στη σκανδάλη»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
01.00 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φυγή»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε) Σειρά
11.10 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
12.10 ΨΙΘΥΡΟΙ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
13.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μαύρος Σίφουνας»
16.40 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε) Σειρά
17.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε) Σειρά
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι που άφησα πίσω»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Go»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
17.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
18.30 SURVIVOR - ΤΑΪΛΑΝΔΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούπερμαν»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βετεράνος του μέλλοντος»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέμφις Μπελ»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φύλακας»
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD