07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
08.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο δημιουργό Απόστολο Χατζηχρήστο. Μιλούν για πρώτη φορά, οι κόρες του Ευαγγελία και Καλλιόπη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ
22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ Θα μεταδοθεί το 3ο μέρος της παράστασης ΤΟ ΠΕΤΡΙΝΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ελένη Φιλιούση
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ «Η ιερότητα του μυστηρίου του γάμου»
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Διάφορα τραγούδια και χοροί της Ελλάδας»
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
15.30 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποπ σταρ»
19.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
19.30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
20.30 ΟΤΑΝ ΟΙ ROLLING STONES ΣΥΝΑΝΤΗΣΑΝ ΤΟ ΣΚΟΡΤΣΕΖΕ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - Οτο Πρέμινγκερ - «Αγγελοι στο βούρκο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ «Τι είναι κοινωνική δικαιοσύνη;»
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ
11.00 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 TOP STORIES (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυριακάτικο ξύπνημα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση στον αέρα»
Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος της νύφης»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΜΟΤΟ GP - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΑΛΛΙΑΣ
16.15 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ «Εθνικός - Καλαμάτα»
21.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΠΟΛΣΟΪ 1993
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Ωκεανοί με καρχαρίες και δελφίνια»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ «Ποτάμια της μοίρας»
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Παριζιάνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάος»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα δίχτυα του καρχαρία»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.20 ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ
02.20 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ (Ε)
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
12.50 STARS SYSTEM
13.50 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (Ε)
16.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΙΤΑΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Πάρμα - Ιντερ»
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόμησσα της Κέρκυρας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση της ξανθιάς»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 BELISSIMA (E)
06.30 ALTER KIDS
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνος στόχος»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜΥ
10.15 SO YOU THINK YOU CAN DANCE (Ε)
13.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέρι Μαγκουάιρ»
17.30 Ι-4: ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΑΠΑΛΛΑΓΗ: ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΙΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ
18.00 ΤΑΧΙ GIRL (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE - LIVE
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άκρη του νήματος»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουβεντιάζοντας με τον Κέβιν Σμιθ»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΣΑΪΜΠΟΡΓΚ 009
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντένις, ο τρομερός»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αττίλας ο κατακτητής»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάθος στροφή»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσα στους ζωντανούς»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήρωας και ο δολοφόνος»
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ