Στις 7 μ.μ. στο Σκοπευτήριο η κεντρική εκδήλωση της ΚΟΑ του ΚΚΕ με ομιλήτρια την ΓΓ της ΚΕ του Κόμματος, Αλέκα Παπαρήγα
Στο πλαίσιο των δραστηριοτήτων που προγραμματίζονται απέναντι στην αντικομμουνιστική εκστρατεία της ΕΕ, η Κομματική Οργάνωση Αθήνας του ΚΚΕ διοργανώνει αύριο Δευτέρα 24 Αυγούστου, στις 7 μ.μ. συγκέντρωση - εκδήλωση στο Σκοπευτήριο της Καισαριανής και πορεία διαμαρτυρίας στα γραφεία της ΕΕ. Στην εκδήλωση θα μιλήσει η ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, Αλέκα Παπαρήγα.