07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ηθοποιός»
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ...με ποδοσφαιρικούς αγώνες
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ...ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO (Ε)
11.00 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ (Ε)
11.30 ΠΟΡΤΡΑΙΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ «Κωνσταντίνος Δοξιάδης»
12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Φενεός»
12.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
13.30 ΡΙΜΕΪΚ (Ε)
14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ (Ε)
15.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε) «Μαρία η Ρεμπέτισσα»
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος Πτέραρχος»
17.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.15 Η ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΑΣ Ελληνικό ντοκιμαντέρ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
11.00 Η ΜΠΡΑΝΤΥ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ
11.30 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
DISNEY FESTIVAL
12.30 Η ΜΠΡΑΝΤΥ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ
13.00 ΤΑΡΖΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ
14.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Σαλούντος Αμίγκος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
19.30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Ημιτελικός
21.30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Ημιτελικός
00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΚΤΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ «Εσωτερική διακόσμηση»
07.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ: ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ» «Η κλιματική αλλαγή της Γης»
08.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ
09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Η πέστροφα»
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β'ΕΘΝΙΚΗΣ
17.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
18.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταραμένη ώρα»
21.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απίθανος»
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Σινεμά του κόσμου»: «Λίγος καπνός ακόμα»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 Β' ΕΘΝΙΚΗ (Ε)
05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 STARSHIP TROOPERS CHRONICLES Σειρά
07.10 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
09.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
10.00 ΛΙΦΤΙΝΚΓ (Ε)
11.00 UGLY BETTY (Ε)
12.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.15 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαταμάχητη»
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα μου τρελάθηκε»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 THE X-FACTOR LIVE (E)
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαλεντάιν»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Eleventh hour 3: Kryptos»
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 MOBILE FUN
05.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
11.15 BABY STYLE (Ε)
11.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)
14.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άντρες με τα μαύρα»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λεβεντόπαιδο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράνομα δεμένες»
01.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΧΘΡΟΣ Σειρά επιστημονικής φαντασίας
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Hulk»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές τρελές διακοπές»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναζήτηση»
06.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
11.00 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
12.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
15.50 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
16.30 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
18.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
22.00 SAFE SEX (Ε)
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! (Ε)
01.15 BEAUTIFUL PEOPLE
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γκάνγκστερ»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Music & Lyrics»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Best of (Α'μέρος)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Best of (Β'μέρος)
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Νέος κύκλος επεισοδίων
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μ.Ι. 2: Επικίνδυνη αποστολή 2»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Scary movie 3»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα ζιγκολό»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πεταλούδα της νύχτας» Α' τηλεοπτική προβολή
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ