07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.10 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Ξένη σειρά
18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τον Βασίλη Λιόκαρη για τα έργα του
19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζεστασιά της γης»
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
22.30 ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2009 Συζητήσεις, ρεπορτάζ, αντιπαραθέσεις μπροστά στις κάλπες των βουλευτικών εκλογών
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΣΤΑΝΛΕΪ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόκληροι της κοινωνίας»
11.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Μια απίθανη γιαγιά» (Ε)
12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ο θείος μας ο Μίμης» (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Μανώλης ο ντελμπεντέρης» (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
16.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
16.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Αγώνας Β' φάση
18.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
19.15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Αγώνας Β' φάση
21.10 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Αγώνας Β' φάση
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
20.00 CHAMPIONS NET
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 O ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΛΠΗ
24.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
01.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
07.30 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ
20.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΧΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
20.30 ΠΕΛΕΚΑΝΟΙ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΩΝ ΛΙΜΝΩΝ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΚΛΟΓΕΣ 2009
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στούντιο 54»
02.30 ΑΓΩΝΑΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ (Ε)
04.30 5Ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ (Ε)
05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
06.30 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
06.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΛΟΛΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
16.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 PROJECT RUNWAY Reality show
19.00 LOVE BITES
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 AMERICA'S GOT TALENT Α' τηλεοπτική προβολή
22.00 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION Reality show
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας
01.00 PROJECT RUNWAY Reality show
02.00 EYROPEAN POKER TOUR
03.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.50 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 FATUS OLOUS (E)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 CSI: MIAMI
22.00 CSI: ΝΕW YORK
23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε) Σειρά
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΟΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» Με τον Γιώργο Αυτιά
12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 SHOWBIZ NEWS
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ
23.00 CSI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «KAINOYΡΓΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ»
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιθεωρητής Μπρουνέτι: Ποιος σκότωσε το μαέστρο»
06.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 3 ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (Ε)
16.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
18.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
23.00 L.A.P.D. (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΙΧΝΗ (Ε)
01.30 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ
02.30 FANTASY ISLAND
04.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 EMILY'S REASON
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Cat woman»
00.15 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
01.15 SUPERNATURAL
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδρεναλίνη»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «3 κορίτσια και 3 ναύτες»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ