08.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30 ΜΕ ΤΗ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 EUROGOALS Οι καλύτερες φάσεις και γκολ του αγγλικού πρωταθλήματος
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς. Με τον Στράτο Φωτεινέλη
20.45 ... ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί τον μουσικοπαιδαγωγό Βαλέντιο Πατρικίδη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ
08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Συνέχεια)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΣΚΙΠΙ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Απόλλων»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Επάγγελμα ρεπόρτερ»
01.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.30 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
02.10 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
02.35 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
04.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΝΕΡΟ: Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Αμερικανικός Νότος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
14.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ART NET (Ε)
18.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
19.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
19.35 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
20.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Βιετνάμ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 CINETRIP
22.30 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Γουόλτερ Σκοτ»
08.30 ΚΑΦΕΝΕΙΟ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ 1
10.00 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Γκέμπελς»
12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ 'Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ
20.30 DESIGN FOREVER (Ε)
21.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μαγαζάκι της κεντρικής οδού»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα παιδί στην αυλή του βασιλιά Αρθούρου»
06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
22.00 ΑΘΩΟΣ 'Η ΕΝΟΧΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.15 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο του Ντόριαν Γκρέι»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
12.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)
13.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΠΑΣΙΦΙΚ ΜΠΛΟΥ
15.55 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς τρελάθηκα»
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΟΥΛΜΠΛΙΑΝΑΣ Αγώνας μπάσκετ
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Tower of death»
04.30 TELESHOP
05.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.05 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
19.30 ΄Η ΟΛΑ ΄Η ΤΙΠΟΤΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 ΑΡΣΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
23.40 ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Freeway»
02.00 ΧΑΚΕΡΣ (Ε)
04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ
23.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγίδα θανάτου»
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλώς ήλθε το δολάριο»
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
10.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.27 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (Ε)
10.30 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
11.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξεχωριστός Γουίλ Χάντινγκ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα για δολοφόνους»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ Ποπάι Ντόιλ»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπλε ουρανός»
05.00 ΜΕΘ