«Σ' αναζητώ στη Σαλονίκη» τιτλοφορείται η συναυλία-αφιέρωμα στον αξέχαστο Δημήτρη Μητροπάνο, που θα πραγματοποιηθεί στις 10 Σεπτεμβρίου, στο Καυτατζόγλειο Στάδιο, από τα ΚΑΠΗ του Δήμου Θεσσαλονίκης για την ενίσχυση των μελών που έχουν πρόβλημα διαβίωσης. Θα συμμετάσχουν οι: Στέλιος Διονυσίου, Δημήτρης Μπάσης, Γιάννης Κότσιρας, Γιώργος Κατσαρός, Θάνος Μικρούτσικος, Διονύσης Τσακνής, Μανώλης Μητσιάς, Βαγγέλης Κορακάκης, Λάκης Παπαδόπουλος, Μίλτος Πασχαλίδης, Γιάννης Μηλιώκας. Παρουσιαστής θα είναι ο ηθοποιός Σπύρος Παπαδόπουλος.