Oι μαθητές «το τσικνίζουν» μαζί με το Συντονιστικό Αγώνα Σχολείων Γκράβας. Αύριο που είναι Τσικνοπέμπτη, το Συντονιστικό, μετά το σχόλασμα θα βρίσκεται έξω από το σχολικό συγκρότημα με ψησταριές και πρόσκληση ανοιχτή προς όλους τους μαθητές.
14:52ΜΗΛΙΕΣ ΠΗΛΙΟΥ: Υποχώρησε δρόμος προς πάρκινγκ με αυτοκίνητα τουριστών και κατοίκων (ΦΩΤΟ)
14:23ΚΟΜΟΤΗΝΗ: Καλύτερη η εικόνα της πυρκαγιάς στην Καρυδιά που απείλησε σπίτια και βενζινάδικο (ΦΩΤΟ)
13:53ΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟΥ ΚΚΕ - ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ ΔΣΕ: Ξεκινούν στις 17 Αυγούστου οι εκδηλώσεις τιμής και μνήμης για τα 80 του Μπλόκου Κοκκινιάς
13:27ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ SUPER CUP: Πρώτο φετινό τρόπαιο για τη Ρεάλ, 2-0 την Αταλάντα
12:56ΚΟΜΟΤΗΝΗ: Πυρκαγιά στην περιοχή Καρυδιά - Απειλεί βενζινάδικο (VIDEO - ΦΩΤΟ)
Περισσότερα...