15.00 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ Ο Καραγκιόζης και η χρυσή κότα
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαμόρφωση διαφόρων ειδών τέχνης. Επιμέλεια: Ολγα Σεισμανίδου
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός, τραγούδια...
19.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΕΝΤΡΑΝΟ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Μουσική και τραγούδια για την πρώτη μέρα
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Εορταστικό πρόγραμμα με μουσική, χορό και τραγούδι, με τη Σοφία Αδαμίδου
23.10 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ «Οι 3 σωματοφύλακες και μισός»
12.30 TA ΠΡΩΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ
13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC
14.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ «Μινιμαλιστικό design»
15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δωμάτιο με θέα»
19.45 ΘΑΛΑΣΣΑ «Ο Πορθμός της Μαλάκκας»
21.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Κ. Ουρανής»
22.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ «Αντιγ. Βαλάκου»
22.30 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ «Μπροστά στις προκλήσεις του μέλλοντος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Πες μου τι θέλεις επιτέλους»
07.00 Η ΘΑΛΑΣΣΑ
09.30 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΑΪ - ΒΑΣΙΛΗ
10.30 ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΠΑΠΑΚΙ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σοφερίνα»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.50 OLYMPIC TROPHY
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός και πάσης Ελλάδος»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ
23.00 EUROSTAR VODAFONE
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Grease 2»
08.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΒΙΕΝΝΕΖΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
15.30 ΤΟ ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ - ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ
19.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ - ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.40 ΜΕ ΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ
22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
23.00 GARLOS GARDEL: ΤΗΕ SOUL OF FANGO
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λουτσία»
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ CBS
06.20 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.35 SUPER GAME
15.50 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
23.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράλληλες ζωές»
02.30 EASY GAME
03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα αστέρια σε συναγερμό»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ Σόγερ»
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γαμπρός μου ο δικηγόρος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
23.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεταξένιες ελπίδες»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος στον παράδεισο»
04.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κυρ-Γιώργης και οι τρέλες του»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»
22.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 ΤΟ ΔΙΧΤΥ (Ε)
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 2»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ιάσονας και το Χρυσόμαλλο Δέρας»
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
23.00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΓΜΑ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΓΜΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συμφωνία με το διάβολο»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκυλιά στη χλόη»
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκιάχτρο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόκεμον 3: Η ταινία»
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Αϊ-Βασίλη»
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές made in America»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τάρανδος του Αϊ-Βασίλη»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια δοκιμή θα σας πείσει»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φύλακας»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη σελίδα»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ