Στη μνήμη του γαμπρού μου Αργύρη Ευσταθίου και της αδελφής μου Γεωργίας Ευσταθίου προσφέρω 300 ευρώ, μέσω της ΚΟΒ Καματερού, για την ενίσχυση του εκλογικού αγώνα του τιμημένου Κόμματός μας.
Αγγελική Τσιρίκου
***
Ο Σταμάτης Μυρσινιάς προσφέρει, μέσω ΚΟΒ Καματερού, 50 ευρώ στη μνήμη των νεκρών συντρόφων του Δημοκρατικού Στρατού από την περιοχή Λέκκα Σάμου, που είναι θαμμένοι ακόμα μέσα σε ασβεστοκάμινο και των νεκρών συντρόφων που σκοτώθηκαν στον Κέρκη, παλεύοντας για την ελευθερία και το σοσιαλισμό.