Θα χρειαστούμε 80 γραμμάρια φύλλο κρούστας, 20 γραμμάρια αραβοσιτέλαιο, 400 γραμμάρια άπαχο γάλα, 50 γραμμάρια κορν φλάουερ, δυο αυγά, εκατό γραμμάρια κρέμα γάλακτος, μια πρέζα βανίλια, εκατό γραμμάρια ασπαρτάμη και τριακόσια γραμμάρια φράουλες. Χωρίζουμε τα φύλλα κρούστας σε 12 τετράγωνα κομμάτια. Αλείφουμε το καθένα με το αραβοσιτέλαιο και τα τοποθετούμε σε μια βαθιά ατομική φόρμα τάρτας και τα ψήνουμε σε προθερμασμένο φούρνο στους 160 βαθμούς μέχρι να ροδίσουν. Επειτα τα αφήνουμε να κρυώσουν και σε μια κατσαρόλα τοποθετούμε το γάλα και την κρέμα και σε ένα μπολ ανακατεύουμε την ασπαρτάμη, το κορν φλάουερ, τη βανίλια και τα αυγά. Πριν βράσει το γάλα, αδειάζουμε το 1/4 στο μείγμα των αυγών και ανακατεύουμε. Το ρίχνουμε πάλι στην κατσαρόλα με το υπόλοιπο γάλα και συνεχίζουμε το ανακάτεμα μέχρι να δέσει η κρέμα, τότε τη σκεπάζουμε με μια μεμβράνη και την αφήνουμε να κρυώσει. Με μια κουτάλα γεμίζουμε τις τάρτες από φύλλο κρούστας με την κρέμα και τις γαρνίρουμε με τις φράουλες.