07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ Ανδρών και Γυναικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ
19.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.30 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ... με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο χώρος της λόγιας μουσικής με τον συνθέτη Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
04.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΚΑΡΑΒΕΛΑ Τ' ΟΥΡΑΝΟΎ
10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ
12.00 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Σειρά
13.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΥΔΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ
15.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
18.30 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ «Ιωνικός Ν. Φ. Αμαλιάδας - Πανιώνιος Υδρόγειος»
20.30 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (Συνέχεια)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Luna Pappa»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Σκιές»
08.00 ΤΟ ΑΙΝΙΓΜΑ RICHTER «Σκηνές από τα παιδικά χρόνια»
09.00 WEEKEND Μαγκαζίνο
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Αξιότιμοι κύριοι»
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μνηστήρες της Πηνελόπης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια συμμορία μοτοσικλετιστών»
07.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
08.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ Σειρά
09.30 Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ
11.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
14.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 E-LIFE
18.30 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ
21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαφία»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 E-LIFE
04.30 OIKONOMIKH ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ (Ε)
05.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 FAME STORY
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοκούν Νο 2: η επιστροφή»
02.50 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε) Τηλεπαιχνίδι
03.30 MOBILE FUN
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβολικός μάγος»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ
12.30 MUSIC BOX
13.00 ΕΛΙΕΣ ΘΡΟΥΜΠΕΣ Σειρά
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΧΗΡΕΣ CLUB Σειρά
22.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΗΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Μπάρμπι: ως βασιλοπούλα και χωριατοπούλα»
24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.30 APHRODISIA
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 2»
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χίλνταγκαρ: Η πάπια»
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πολικό εξπρές»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
21.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ Σειρά
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
00.30 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Σειρά
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε) Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Ελληνική σειρά
11.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Ελληνική σειρά
12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Σειρά
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ο Θόδωρος και το δίκαννο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.00 SURVIVOR II
23.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σ' αγαπώ»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρακλής & Σέρλοκ»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αννι 2»
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS Ξένη σειρά
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατρόμητος κομάντο»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Καρλίτο»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας έρωτας για πάντα»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρώμα του πάθους»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ