Το Σάββατο 8 Μάρτη, "Ημέρα της Γυναίκας", το Πολιτιστικό Τμήμα της ΚΕ του ΚΚΕ και η Οργάνωση Αθήνας της ΚΝΕ σας καλούν να παρακολουθήσετε το έργο του Αλαν Αϊκμπορν "Γυναίκα με παραισθήσεις". Το έργο παρουσιάζει ο Θίασος "Επιλογή" των Νικήτα Τσακίρογλου - Χρυσούλας Διαβάτη.
Η είσοδος γίνεται μόνο με προσκλήσεις που διατίθενται στα γραφεία της ΚΟΑ, στην ΚΕ του ΚΚΕ και στις Τομεακές οργανώσεις Αθήνας της ΚΝΕ. Τιμή πρόσκλησης 3.000 δρχ.