07.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο καρυοθραύστης»
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Παράθυρο στο σύμπαν - μέρος 2ο: Ο πολύχρωμος γίγαντας, τα δαχτυλίδια του Κρόνου
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Κρητικό γλέντι από την Κρητική Ενωση Καματερού το «ΑΡΚΑΔΙ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Δίον»
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με Γιάννη Ιωάννου και Χρήστο Δάβαρη
21.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Διονύσης Τσακνής, Λαυρέντης Μαχαιρίτσας, Φίλιππος Πλιάτσικας
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ
08.30 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
09.00 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε) «Κατ Στίβενς»
10.50 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Τα μυστικά των κυνηγών δεινοσαύρων»
11.40 ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΘΙΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.45 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)
13.20 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Πέτρος Ζουμπουλάκης»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ σειρά
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
16.15 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΡΝΑΡ (Ε)
20.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
21.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε)
22.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΝΤΣΧΕΝΤ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
10.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
11.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
11.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Βενετία»
14.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
23.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Συνέχεια)
00.15 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ «Οι συνεργάτες»
02.15 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.30 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
09.00 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ; (Ε)
09.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
10.00 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
10.10 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)
10.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
11.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 BALKAN EXPRESS (E)
17.00 ΟΞΥΓΟΝΟ
18.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
19.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
22.00 ΔΙΨΑΣΜΕΝΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
22.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΚΑΠΝΙΣΜΑ: Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ (Ε)
01.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
01.35 ΦΟΚΟΥΣ
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.00 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ - BEST OF
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.00 ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ DEAL τηλεπαιχνίδι
16.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
16.45 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 DEAL (Ε)
21.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
22.45 ΣΚΕΡΤΣΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΟΛΑ 7EVEN
00.45 SCARE TACTICS
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
03.00 ΤΡΙΚΥΜΙΑ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
05.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ - Best of
14.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 Η ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ
16.45 ΡΟΥΜΠΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
22.15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΙΙ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γόνος της κόλασης»
03.45 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
06.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.30 ΚΩΔΙΚΑΣ ΝΤΑ ΜΗΤΣΙ (Ε)
08.30 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)
09.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
10.30 ΖΙΝΑ
11.30 ALTER KIDS
13.00 ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο γαμπρέ»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπανάνες»
17.30 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γρίφος του θανάτου»
23.00 ΠΥΡΗΝΑΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 JE T' AIME (Ε)
01.15 AUTO ALTER
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τον έρωτα»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίβα Μέξικο»
05.45 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 LOVE SORRY (Ε)
11.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
13.00 TAXI GIRL (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε) Σειρά
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
18.15 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.15 50 - 50 (Ε)
23.15 SAFE SEX (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)
01.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί του διαβόλου»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΝΤΑΚ ΡΟΤΖΕΡΣ
11.30 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
12.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
18.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν και Ρόμπιν»
00.30 NIP TUCK Σειρά
01.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να γαμπρός, να μάλαμα»
04.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
05.45 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ